IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат мажите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат мажите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 37>
Автор
Порака
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:15
Oh... Clap Clap Clap
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:18
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

pa jas se si sakam, a si sakam i ponekogas samo da ja gushnam i da custvuvam do mene.
od ko ke ja , puknis od @#$% LOL LOL LOL posle site sakat samo to LOL LOL LOL
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:42
ama ete pak lapsus napravi LOL
rekov SE SI SAKAM AMA I SAKAM DA SI GA GUSHKAM CURATA U KREVET Wink
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:44
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

ama ete pak lapsus napravi LOL
rekov SE SI SAKAM AMA I SAKAM DA SI GA GUSHKAM CURATA U KREVET Wink
 
aaaaaaaaaaaa Tongue sega mi e jasno Wink LOL...
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:51
sakaat nimfomanki u krevet, domakinki u kujna i dami na ulica Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 22:52
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Tongue sakam fini mali posteni cupenca LOL LOL  LOL
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 12:47
sakaat nimfomanki u krevet, domakinki u kujna i dami na ulica Wink
dobro objasnuvanje na ninga alal mu vera bolje zena od ovaClap nema
Кон врв
delfince Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај delfince Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 12:56
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

sakaat nimfomanki u krevet, domakinki u kujna i dami na ulica Wink
dobro objasnuvanje na ninga alal mu vera bolje zena od ovaClap nema

epa toa mozat da go dobijat samo vo svoite sonishta
a tie sto nemozat da se zadovolat so edna zena, nemaat nikakvi cuvstva vo sebe, i nezznaat sto e toa ljubov, nikogas ne ni znaele, ne ni sakale, a toa sto se vadat so skrseno srce toa e samo maska za nivniot prav karakter
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 13:07
Zoshto samo vo sonishtata?Confused
NIshto ne mi odgovoriConfusedZnaci da se doobjasnam jaLOLAko jas sum so maz shto go sakam ocigledno ke sakam i da ima sex so nego..koj nejke koga e neshto prekrasno i toa ne samo za da na nego mu ugodam tuku zatoa shto i mene ke mi bide ubavo.Drugo nemam komplex da bidam domakinka so znaci da cistam i da gotvam,naprotiv da go vidam maz mi kako brishe prashina mislam ke izgubam respekt za negoLOLI treto da bidesh dama...pa sekoja od nas treba da bide dama bilo da e sama bila da e so nekoj,toa mislam spaga pod domashno vospituvanje...Ako jas dobivam toa shto mi treba od nego togash i toj ke dobie shto sakaWink


Изменето од Eleni - 26.Октомври.2006 во 13:30
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
delfince Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај delfince Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 13:43
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Zoshto samo vo sonishtata?Confused
NIshto ne mi odgovoriConfusedZnaci da se doobjasnam jaLOLAko jas sum so maz shto go sakam ocigledno ke sakam i da ima sex so nego..koj nejke koga e neshto prekrasno i toa ne samo za da na nego mu ugodam tuku zatoa shto i mene ke mi bide ubavo.Drugo nemam komplex da bidam domakinka so znaci da cistam i da gotvam,naprotiv da go vidam maz mi kako brishe prashina mislam ke izgubam respekt za negoLOLI treto da bidesh dama...pa sekoja od nas treba da bide dama bilo da e sama bila da e so nekoj,toa mislam spaga pod domashno vospituvanje...Ako jas dobivam toa shto mi treba od nego togash i toj ke dobie shto sakaWink

pa da , normalno, ali on kaza za tri licnosti, a tolku e glup sto neznae deka seto toa go ima vo edna licnost, ali nejke da go dobie toa od edna malku mu e na fraerot, hehheeee, ziti fraerot, hehheheeheh
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 13:53

Ja mislam na edna misleshe ama aj ke pocekame on da se doizjasniBig%20smile

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 13:58
Има различни мажи, па затоа не може генерално да се говори што сакаат мажите. Секој треба да си има изграден вкус за мажи или жени.
На пример, не размислувам генерално што сакаат жените. Но знам што треба да сака онаа што би ме интересирала. :)
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 14:09
Originally posted by sensei sensei напиша:

Има различни мажи, па затоа не може генерално да се говори што сакаат мажите. Секој треба да си има изграден вкус за мажи или жени.
На пример, не размислувам генерално што сакаат жените. Но знам што треба да сака онаа што би ме интересирала. :)


тогаш си добар психолог (бела варијанта) или добар лажов кон сам себе (црна варијант)

секоја жена своја приказна Wink
Motivation is game in my hands
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 14:10
а мажите го сакаат сосема ИСТОТО како и жените само брутално сувопарно и директно го кажуваат Wink
Motivation is game in my hands
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,280 секунди.