IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сте биле некогаш многу разочарани :(
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте биле некогаш многу разочарани :(

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
Автор
Порака
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 14:57
Jas sum cel zivot ebano razocarana. Cat pat po nekoja svetilka nekade, ama sitno e toa, ne se racuna..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 21:52
vcera eptem a denes uste poveke... prvo milan pa sea geteborg ... ama koj gi ebe ja sum borec ne sum p**ka ... ima da bide bolje i tackaWink 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Puma Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Puma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 21:53
Jas sum momentalno mnogu razocarana od mojot partner i se nadevam deka ke imam sila da ja ispolnam porakata _ prosti za da ti bide prosteno
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 23:29
Denes razocarana sum od moite,od drugarka mi,od -------,i od samata sebe...Ouch
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 23:36

NIKOGAS NE SME NI TOLKU RAZOCARANI(NESREKNI)...NI TOLKU RADOSNI(SREKNI)KOLKU STO MISLIME NIE...NIE SAMITE SEKOGAS PREOVELICUVAME.....

sekako deka ima  momenti na razocaranost..ama toa e svojstveno za sekogo...a dokolku mislikme deka postojano(hronicno sme razocarani)toa e stvarno alarm,tuka mora da se potrudime da napravime nesto poveke so sebesi...
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 23:50
gi idealiziram stvarite.....uste mi e svetot rozev,uste veruvam vo lugeto,uste mislam deka nikoj ne ti misli loso,deka na site mozam da se otvoram.....sekogas se trudam da bidam pozitivna i da gledam od svetlata strana....zivotot mi e prekrasen.....ama najgolem problem na lugeto ko mene e koga ke gi otvorat ocite.....koga ke sfatat deka ne e se taka ko sto si umishljavaat....znam...znam kolku e saat,u kakvo vreme i svet ziveam,znam deka mnogu stvari ne se ko so sakam da bidat.....a pak,ne se osuduvam celosno da gi otvoram ocite,da se soocam so realnosta i da pocnam da ziveam...pa aman,zivotot se sostoi i od razocaruvanja,ne moze da ima samo ubavi momenti......ako nema razocaruvanja,nikogas nema da porasneme,da go sfatime i sledniot pat izbegneme problemot.....vidis,svesna sum za takvi nekoi stvaricki i ke izlazam ako kazam deka ne sum bila razocarana,ali sekogas sum probuvala da ostavam nekoja pretstava za mene deka sekogas sum srekna,vesela,pozitivna......
u momentov se razocarav od sebe....


Изменето од KaLiNa - 24.Октомври.2006 во 00:13
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:13
Originally posted by kandid kandid напиша:

Denes razocarana sum od moite,od drugarka mi,od -------,i od samata sebe...Ouch
ej a od mene Big%20smileLOL
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:18
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

ej a od mene Big%20smileLOL
A odusevena sum od tvojata poezijaBig%20smileLOL
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:19
jes Big%20smile
ete nekoj koj ne e razocaran od mene LOL 
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:24
i jas nesum
mene mi se dopadna toa wrap WRAP
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:26
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

jes Big%20smile
ete nekoj koj ne e razocaran od mene LOL 
jas znaes deka ne sum,nema potreba da kazamSmile
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:28
Hug Big%20smile 
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 00:50
SEGA!!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
stojanovskis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stojanovskis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 01:00
Da, Povekje pati.
A ponekogas se slicuva i povekje pati na den, da bidam razocaran.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.