IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат девојките...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат девојките...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 38>
Автор
Порака
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 12:07
Ednostavno receno - devojkite sakaat vnimanie i da im se praj kejf vo sekoja smisla od zborot! Ete toa, i ako vnimatelno site razmislime ke vidime deka e taka, sakame da ni bide ugoduvano ama sekade i sekako.
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 13:51
se soglasuvam so tebe ohrigjance..................... sakaat
......
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 19:15
A sto sakate maskite - kokomoko?
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 19:56
pa mislam deka sakaat ......... sto znam ne se kako vas .... na primer vie znaete sto sakate ,,,,,,,,,,,,,,nie ne znaeme .....lutame ,,,,,,nemame stav...........mislam znaeme da receme da ima samo dobar zadnik .......ili da bide dobra vo krevet ,,,,,, no toa e samo poradi falenje ....znaess samiot so sebe .... da se pofaliss i da si recess lelel ama e dobra
 
......
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 19:59
Vcera stojam jas vo drustvo so mojata "simpatija" a toj dava ocenki - eh, ona bese cista 8, ovaa ubavo nose imala - gluposti treskanje.......... se najlutiv (ne mi bese arno ) i si otidov doma;
 
ama i vie maskite sakate da vi se obrni vnimanie po se izgleda, ama ima nesto sto nemozam da si go razjasnam, zosto ne i kazuvate na devojkata deka vi se dopaga ili cekate taa prva da prevzemi  cekor?
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:05
znacci poznavajkki gi .................sakaat da bidat videni ,,,,,,,,,,,,,mislam nema covek koj ne saka da bide viden vo ubavo drustvo , ama nie preteruvame,..... ne toa znacci deka...........mislam ubavo sto ti e simpatija .... prosti mi na zborovite ,,,,,,,,no mislam deka e na malku ne zavidno nivo ..............ponisko intelektualno nivo od tvoeto ,,,,,,,,,,,dokaz deka ne se razbirate ...............sovet ........pa bidi prva .........pokani go .....pisi mu mejl , poraka , nesto.....ako ne vremeto kke si pomine ,,,,a koga nemu kkemu tekne ..... vekke nema da cuvstvuvass nishto za nego
AJ CITAM ODGOVOR ....odam da se tusiram....prodolzuvame  posle .....ne se luti ,....vidi ja slednata tema .....
......
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:12

Ama zosto da se ljutam? Tipot e postar od mene, obrazovan kako mene, super covece, samo po se izgleda i nego osamenosta go udrila vo glava; koga toj sakase pred 2-3 godini jas se pravev fraerka, sega e obratno + dalecinata ne ni odi vo prilog (Ohd-Skp), se gledame na sekoj vtor vikend, i ne sakal da pisuva poraki

mazi!!!!!!!!!!

 

 

Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:19
koga se zaljubeni pishuvaat  i tie porakiisti se kako nas
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:22

Mislis deka ne e zaljuben poveke?

Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:28
Neznam ,samo se plashi sigurno...tie se plashlivi,chekaat prviot chekor da e nash,ako se pravat posilen pol....prashaj si otvoreno taka ke znaesh na shto si
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:29
 uf  od toa i se plasam, da si prasam
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:32
Morash da znaesh na shto si za da si ja prodolzish mladosta ponatamu,nikoj nevredi da potroshish vreme na nego a posle da ti kaze pa znaesh vaka taka
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:35
vidi .....  spored mene ......deckoto se izladil i sega nema hrabrost ........a inacce kako sovet od mene ..... daleku od oci daleku od srce ... taka da obidi se so nesto realno ....
......
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:36
kako psiholog si ti..pa od pamet ke ja izvadishne doagame kaj tebe na seansi mnogu si direkten
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 38>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.