IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам Да  Кажам .......
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам Да Кажам .......

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9495969798 890>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 02:46
Сдк ... колку сме биле јаки иииии голема%20насмевка за најмилото (ортакот мој) големо%20гушкање бакнежа за противниците .... да си знаете .... следи реванш (највероватно и следечи пораз)... и честитки и за нив (поединечни плазење) да големо%20гушкање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 10:14
сдк јака мисла оваголема%20насмевка
 
Немам никакви предрасуди...ги мразам сите еднаквогазење%20од%20смеење


Изменето од MyWay - 06.Април.2011 во 10:20

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 11:35
сдк-моментниот шанс мора да се искористи среќа
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 12:33
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

Сдк ... колку сме биле јаки иииии голема%20насмевка за најмилото (ортакот мој) големо%20гушкање бакнежа за противниците .... да си знаете .... следи реванш (највероватно и следечи пораз)... и честитки и за нив (поединечни плазење) да големо%20гушкање



SDK .... Da ne se fali mnogu .... Ili ke treba da go potsetam ...

Изменето од Blue Scarlet - 06.Април.2011 во 12:33
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 13:50
сдк..фукционира,идивиди.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 14:24
сдк-мислам дека да.Кај мене барем одипобрзо од преди 3-4 дена да
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 16:01
sdk...morbiden den..
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 20:51
Originally posted by zagor zagor напиша:

сдк..фукционира,идивиди.



СДК

жими ташлако функционира

пак ова ку ралото ми се појавува


лутина

во форумски ко постирав
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2011 во 23:25
сдк.... добра ноќ глувци мувци
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13917
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2011 во 09:26
ovoa ne e za sdk tuku za sdp., abe ke mi kazhe li nekoj zoshto mozham samo po eden plus da davam ., eeeeee... nekoj tuka mi pravi mobing., baram poveke pravo za stavanje na plusevi., ej allooooда
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2011 во 09:29
Originally posted by pajser pajser напиша:

ovoa ne e za sdk tuku za sdp., abe ke mi kazhe li nekoj zoshto mozham samo po eden plus da davam ., eeeeee... nekoj tuka mi pravi mobing., baram poveke pravo za stavanje na plusevi., ej allooooда
 
 
сдк-воопшто не се замарај со репутацијата.Не е реална.Од прва рака го знам тоа.Батали ја.намигнување
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2011 во 10:49
сдк јас па сум го заборавила моментот со репутација...
 
не ми ни текнало да приметам и сега гледам дури
 
репутација: 10610
 
од каде и како не ми е јасно......
 
а бај д веи ништо не значат бројките туку тоа што ќе го кажеме и напишеме овде....

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2011 во 15:21
сдк-чудна идеа е таа што ми се врти во главата.10-15  лева во денот е добра ствар размислување 
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2011 во 18:20
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by pajser pajser напиша:

ovoa ne e za sdk tuku za sdp., abe ke mi kazhe li nekoj zoshto mozham samo po eden plus da davam ., eeeeee... nekoj tuka mi pravi mobing., baram poveke pravo za stavanje na plusevi., ej allooooда
 
 
сдк-воопшто не се замарај со репутацијата.Не е реална.Од прва рака го знам тоа.Батали ја.намигнување



СДК 308180 % сум сигурен дека го знаеш тоа

голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9495969798 890>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.