IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Survivor Србија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Survivor Србија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829 42>
Автор
Порака
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2010 во 16:24
Originally posted by BisernA BisernA напиша:

па александра па таа па.... леле алчност за пари,... ја завитка лебојатката во шпагети и проба да ја голтне... мислам хелоу

а машките испаднаа погадливи од женските всушност, се сложувам со тоа што го рече бојана.... и јас би јадела зготвени - што и да е - дали изнутрици, бубачки,... само да не се живи.... па како ќе проголтнеш жива бубачка
zamisli u stomak sto ke i se desavase auuuuuuuu se naeziv ..gadna ednaплазење%20злонамерно
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2010 во 16:34

Уште од самиот почеток немав никакви симпатии кон племето Касуко,

( добро освен кон Никола голема%20насмевка ) повеќето од нив беа спремни по секоја цена, да газат се пред себе за да победат во борбите, затоа повеќето од нив ми се одвратни...а онаа Александра како играше нефер неќна, требаше како што играа Тони и Марко...
наместо да чека да стане како ја избутка Катарина, се згрозивне
Ајде вечер нека летаат таа и другар ида
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2010 во 16:39
Александра не ми е толку несимпатична колку што Катарина ми е симпатична... плазење Мене ми беше идиотска играта мажи да се буткаат со жени изненадување и ај погоди кој ќе победи??? изненадувањеголема%20насмевка
 
Гоца: Чекај пусти ме сама да паднем... газење%20од%20смеење 


Изменето од LiDivio - 24.Декември.2010 во 16:40
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2010 во 16:43
газење%20од%20смеење да играта беше смешки живи, кај може жена да истурка
еден маж, нема шанси
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 11:35
а коооооолку е само глупава Јелена.... леле, многу ме иритираат такви луѓе - бавни, да не речам.... кога зборува, и требаат неколку секунди плус за да смисли што сака да каже јас искрено се чудам како стигна до крај речиси.... многу чудно девојче
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 18:43
Првиот серијал стварно беше ХАРДКОР... после малку се размазија...
 
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 19:00
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Првиот серијал стварно беше ХАРДКОР... после малку се размазија...
 


Оваа игра е глупост, башка толкава тежина да држиш без појас е многу штетно за кичмата и во оваа може да победат типови како кнез. На спортистите ќе им се наполнат мускулите со крв и ќе имаат големи болки па ќе мора да изгубат предвреме,погледни на клипот кој ќе победи тогаш. А кога се маваа со тие перниците тоа не било ХАРДКОР...

Изменето од Pavaroti - 26.Декември.2010 во 19:07
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 19:04
Кои перници? збунетост
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 19:08
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Кои перници? збунетост

кога се тепеаа со перници, Андеј и Марко си го добиа

Изменето од Pavaroti - 26.Декември.2010 во 19:09
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 19:11
Не знам која ти е поентата... збунетост
Сакаш да кажеш дека буткање со перници е поопасно од држење товар од 90кг??? збунетост
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 22:15
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Не знам која ти е поентата... збунетост
Сакаш да кажеш дека буткање со перници е поопасно од држење товар од 90кг??? збунетост

Тоа држењето товар е чиста глупост, тогаш сите спортисти испадна а победи Немања барменот а тег во живот нема допрено. Да требаше да напават по некое време чучањ е тоа ќе беше тешко.   
Ова е мое мислење

Изменето од Pavaroti - 26.Декември.2010 во 22:20
Кон врв
CICAMACA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CICAMACA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2010 во 12:24
А кој е побендник?
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2010 во 12:40
ќе видиме оваа или следната неделане%20знам
по весници пишувало дека гоца е победник, но крајот ќе покаженамигнување
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2010 во 13:32
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

ќе видиме оваа или следната неделане%20знам
по весници пишувало дека гоца е победник, но крајот ќе покаженамигнување

jas pa razbrav deka marko pobedil трепкање
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2526272829 42>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.