IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Невиност до брак
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Невиност до брак

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16171819>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 20:44
И после се чудите заш на 15 год се мажеле...пффф
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Dobi-Insane Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 24
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dobi-Insane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2009 во 04:57
hmmm...nevinost do brak...zar ima i takvi sho bi go izdrzale toa...teshko im e navistina... JA NEZNAM ZA DRUGITE NO JAS SUM PROTIV TOA...NEMA POTREBA ZOSHTO DA SE CEKA TOLKU...A I + TOA NAJUBAVITE GODINI 15, 16, 17, 18, 19 ...DA GI POMINESH BEZ SEX...NEMA SHANSI DA TREBA DA SE CEKA DO BRAK JA USHE SEA BI SE OMAZILA
Some mistakes are too much fun to only make once...
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 13:29
Originally posted by devojka21 devojka21 напиша:

Tonguezdravo na site
Smilebas me interesira sto mislite za nevinost do prv bracna nok

Winkpoznavate li nekoj sto ja ceka svojata prva bracna nok za da ja izgubi nevinosta

Big%20smile

 


da beeeeeee, i posle ke se chudish shto te snajde koga ke ja nema hemijata....iako fizikata vrlo prisutna
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 13:38
Originally posted by devojka21 devojka21 напиша:

Tonguezdravo na site
Smilebas me interesira sto mislite za nevinost do prv bracna nok
Winkpoznavate li nekoj sto ja ceka svojata prva bracna nok za da ja izgubi nevinosta
Big%20smile
 

ЗдравоTongueTongue
Што да мислам. Се е веќе исмислено. Права глупост според менеSmile
Не познавам и мислам дека нема да запознаамWinkWink
Big%20smile




Шала на страна..зарем уште има такви девојкизбунетост
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
d4 b3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

не можам да си дозволам неактуеленпотпис

Регистриран: 19.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 4384
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај d4 b3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 14:17
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:


da beeeeeee, i posle ke se chudish shto te snajde koga ke ja nema hemijata....iako fizikata vrlo prisutna



ko be
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 14:51
Во денешно време клучот за невиност до брак се вика - хименопластика. Бројот на овој хируршки зафат во Македонија е многу поголем одколку што се мисли. Неодамна прочитав дека и на една бабичка и го извршиле овој зафат. Желбата и била на Оној свет да отиде како девица
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 15:59
Секако ќе отиде како девица....на оној свет...ама во колената девственоста ќе си ја чува....глупости живи...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 01:43
Сега скоро имав прилика да се запознаам со една жена во свои 40 и кусур год и ми кажа дека невина се омажила пред некоја година, оти ете потекнувала од некоја многу конзервативна средина (читај затепана) и дека откако почнала да има сексуални односи и се отворил друг светголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Вика- ааа многу било убаво, не знаев што сум пропуштала цел животгазење%20од%20смеење
И реков- ај ќе надокандиш во наредниот зивотплазењеплазењеплазењеплазење
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
мачка Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај мачка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 02:39
Мажите кои бараат невина партнерка се плашат од споредба.Најверојатно имаат полов орган со скромни пропорции или се лоши во кревет, па знаат дека немаат шанси кај девојки кои не се невини.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 02:42
смеење
More kako mozat be тага...do 40изненадување
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 07:10
Normalna rabota. Bi bilo chudno da nekoj tvrdi obratno. Deka e vrzan samo za svojot brak.
I brakot e vekje politika. Koj so kogo stigne se sexa.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 07:27
Во 21 век воопште не е нормално да биде човек невинен .И нема шанси да биде невинен кога сексот е насекаде покрај нас
 
 
I brakot e vekje politika. Koj so kogo stigne se sexa.-слатка политика е тоа тогаш
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 20:33
Јас сум против тоа, но постојат доста девојки кои се чуваат за во брак (не се грди, малолетни...). Најчесто од верски причини. ОК тоа, но ако не им се погоди сексот во бракот?? Или ако се разведат, а сакаат повторно да се омажат?? Добро, тој ќе им биде втор (буквално) ...
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7061
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2013 во 14:15
На денешно време ова изгледа сосема смешно и речиси неверојатно дека некој го практикува.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16171819>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.