IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте осетиле вистинска љубов?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте осетиле вистинска љубов?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 20:24
VO BRAK.... AKO USPEVAS DA GI NADMINES SITE PREMREZJA...BURI... I POSLE SE IMAS MIRNO MORE.... TOA E ONA VISTINSKOTO
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 20:26
Originally posted by cecka cecka напиша:

VO BRAK.... AKO USPEVAS DA GI NADMINES SITE PREMREZJA...BURI... I POSLE SE IMAS MIRNO MORE.... TOA E ONA VISTINSKOTO
Ama ako si roden kako buntovnik...i mirnoto more te gusiLOLsakas  buri i potonati brodoviLOLe togas ......Ouch
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 20:32
IMA MNOGU DRUGI RABOTI KOI KE GO ,, USPOKOJAT,, BUNTOVNIKOT,, I NA MORE KAO TEPSIJA KE MOZE DA SURFAWink
BEZ PRITOA DA STRADA LJUBOVTA,....
POTREBNA E SAMO MALKU FANTAZIJA....SMIRENOST... SPOKOJ....
 
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 20:34
    I NA MORE KAO TEPSIJA KE MOZE DA SURFAWink
 
 
 
 Hugza ova edna guska.....Wink
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 20:35
ME TOOHugHugHugHugHugHugHugHug
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 20:46

Верувам дека  вистинска љубов се случува само еднаш-но како ќе знаеш дали таа е вистинската-тоа никогаш не сум можел да го почувствувам или можеби сум бил премногу горделив да признаам дека тоа било вистинска љубов

Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:07
dosega ne sum osetil vistinska ljubov dodeka sum daval vistinska ali... ne sum dobil vo vozvrat to so sum dal e sea...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:10
ке остетис....љубовта се случува кога најмалку се надевасTongue
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:13
e kolku be bosabce da cekam, kolku da cekam pa i jas nemam pojke sili be, sum daval sum daval se sum dal i nisto ne ostajv za mene, i so da pram sa... da cekam uste? ami ako ne docekam???
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:19
изгледа не си наишол на правата,на добрите како те*е и дарежливи им се насмевнува среќата можеби подоцна ама ке бидеHug не ми се нервирај и биди малку поекономичен не се предавај целосно ако немас одговор барем со приближна мера од другата страна чува си ги емоциите за друга прилика.
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2006 во 22:25
abe ne znam vervaj me ne znam kako da se postedvam koga sakam, sakam bez razlika na okolnostite, takov si sum, a inace jas za srekata nekako... aj cim sum cekal do sega ke cekam i uste ama do koga pak ke prasam, oti izlgeda gledam mnogu dobar i ne cini da se prajs
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Freya Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 491
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Freya Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2006 во 01:43
Да, сум осетила  вистинска љубов,и уште ја чувствувам а се надевам дека така и ќе остане.Heart
Во мене се борат две личности,идиот и гение, се плашам да не попушти попаметниот.
Кон врв
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 22:46
Da
Don't drink and drive, just walk and fly
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 23:26
Уште не ама надежта последна умира
и то...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.