IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЕВРОСОНГ 2010
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЕВРОСОНГ 2010

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 15>
Автор
Порака
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2010 во 16:28
Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:

честитки за Ѓоко  да доста беше само скопјанишчава да победвет голема%20насмевка
 
Зш збориш така Бе Ајрон, Скопјанчишата, а?
Па на Евровизија кој не има претставувано досега, Каролина, Тоше па други. Зарем тие Скопјанчишта беа?
Па повеќето од музичарите живеат и работат по Скопје што не значи дека се од Скопје.
да не ја одвлекувам темата у друг правец, ама не ти го бендисав коментарот.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
s_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 20:19
.... морам да кажам дека на златно славејче и на поточиња-очиња има поубај песни отколку на евровизијата годинава па и последните 3-4 години ... катастрофа ...
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 20:20
Originally posted by s_girl s_girl напиша:

.... морам да кажам дека на златно славејче и на поточиња-очиња има поубај песни отколку на евровизијата годинава па и последните 3-4 години ... катастрофа ...
не си точна, мајке ми газење%20од%20смеење
Кон врв
s_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 20:36
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:


Originally posted by s_girl s_girl напиша:

.... морам да кажам дека на златно славејче и на поточиња-очиња има поубај песни отколку на евровизијата годинава па и последните 3-4 години ... катастрофа ...
не си точна, мајке ми газење%20од%20смеење

абе седи
Кон врв
blagorodna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 568
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blagorodna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2010 во 20:39
pesnjava jet ni u serije ni u berije, ce ni bidit posle gaolo kriv
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 20:04
Брука има да биде.
Тој Ѓоко сварно не е ич симатичен.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2010 во 20:05
ko rezerven bandas e fraerot... mnogu e antipaticen
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2010 во 15:28
........kakov i da e treba da go podrzime, mene mnogu ne mi se dopaga pesnata ama ke go podrzam , i aj dosta so takvi kometari kakov e ova ona........vremeto ke si pokaze sve.........
Кон врв
moni34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 559
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moni34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2010 во 15:51
Pesnata mi se dopadna ,no sepak mislam deka ne e evroviziska,kako mnogu pati do sea ne veruvam nitu ocekuvam visok plasman
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2010 во 21:33
Originally posted by Glenn Glenn напиша:

Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:

честитки за Ѓоко  да доста беше само скопјанишчава да победвет голема%20насмевка
 
Зш збориш така Бе Ајрон, Скопјанчишата, а?
Па на Евровизија кој не има претставувано досега, Каролина, Тоше па други. Зарем тие Скопјанчишта беа?
Па повеќето од музичарите живеат и работат по Скопје што не значи дека се од Скопје.
да не ја одвлекувам темата у друг правец, ама не ти го бендисав коментарот.



па гледаш дека  се голема%20насмевка
изненадување
Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2010 во 16:08
ЃОКО ЈА ИМА СИЛАТА БЕ ЕЈЈЈ
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 19:05
.imam nekoe pretcustvo deka ovaa godina dobro ke pomine goko tanevski, ne znam taka osekam, mozebi gresam a mozebi i ne ke vidime na krajot.......krajot go krasi deloto........
Кон врв
Eraserhead Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 102
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eraserhead Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 19:21
Originally posted by sneska_v sneska_v напиша:

.imam nekoe pretcustvo deka ovaa godina dobro ke pomine goko tanevski, ne znam taka osekam, mozebi gresam a mozebi i ne ke vidime na krajot.......krajot go krasi deloto........

mozi deka ja ima SILATA
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2010 во 19:23
Чак Норис не доаѓа во Македонија бидејќи Џоко ја има силата. среќа
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.