IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Патување во Грција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Патување во Грција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1819202122 33>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:38
Originally posted by bodeti bodeti напиша:

NEVERMORE!
  EVER!задоволство
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2009 во 22:03
Od site pari sto sum gi potrosil tamu, da si napravat ,molotovi kokteli,лутина
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 10:20
begaj ti u ohrid , neka te dupat domashnite!голема%20насмевка

jas povekje sakam da me dupi nekoj nepoznat, shto nema da go gledam sekojdnevno, ednash ke me podupo i ke zaboravam , a ti sejkojdnevno ke se srekjavash so toj shto ti go opashuva.намигнување  
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 11:26
Originally posted by brza brza напиша:

begaj ti u ohrid , neka te dupat domashnite!голема%20насмевка

jas povekje sakam da me dupi nekoj nepoznat, shto nema da go gledam sekojdnevno, ednash ke me podupo i ke zaboravam , a ti sejkojdnevno ke se srekjavash so toj shto ti go opashuva.намигнување   A DA PROBAS DA SE KACIS NA NEKOJ DRUG,JAS NE KACUVAM NE BRICENI I NE DEPILIRANIголема%20насмевка
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 12:04
 .....josh malooooo....josh maloooool...................задоволствосреќа
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 13:34
Еден посебен феномен се случува кога ќе го минам граничниот премин “Богородица“: инстантно ме обзема некоја топлина, навираат убави спомени, почнувам да уживам во пејсажот (до граница дремам), во возењето..патиштата се убави, украсени со лијандари а мирисот на морето заплиснува во бранови додека радиото свири “по грцки“...Тоа што се однесува до самиот пат.

А останатото што следи...мрак, лудило... екстаза...

Жалам што на некои им е кисело гројзето (или незнаат да уживаат и живеат) па изиграваат патриоти и солат памет  
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 14:41
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Еден посебен феномен се случува кога ќе го минам граничниот премин “Богородица“: инстантно ме обзема некоја топлина, навираат убави спомени, почнувам да уживам во пејсажот (до граница дремам), во возењето..патиштата се убави, украсени со лијандари а мирисот на морето заплиснува во бранови додека радиото свири “по грцки“...Тоа што се однесува до самиот пат.

А останатото што следи...мрак, лудило... екстаза...

Жалам што на некои им е кисело гројзето (или незнаат да уживаат и живеат) па изиграваат патриоти и солат памет  
wow....
е ова беше добро.... и ја радо би ако не мора цариникот „мета виза  мета ушка“ како на к-15. голема%20насмевка
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 14:47
Ако гледајте си вие телевизија и смејте се на глупостите на К-15...Кисело е гројзето.

 

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 15:05
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ако гледајте си вие телевизија и смејте се на глупостите на К-15...Кисело е гројзето.

 

види... ич не ми е дојдено до глумење патриот, ама ко ќе се нема пари за грција ќе си викаш: ај на граница ќе трпишизненадување

што ќе прајштага
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 15:26
Кој ќе секне чопурчето нема да одам никаде...дотогаш, мммм...мераци....http://www.youtube.com/watch?v=zpOAnWEyzt8
 

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 18:27
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Еден посебен феномен се случува кога ќе го минам граничниот премин “Богородица“: инстантно ме обзема некоја топлина, навираат убави спомени, почнувам да уживам во пејсажот (до граница дремам), во возењето..патиштата се убави, украсени со лијандари а мирисот на морето заплиснува во бранови додека радиото свири “по грцки“...Тоа што се однесува до самиот пат.

А останатото што следи...мрак, лудило... екстаза...

Жалам што на некои им е кисело гројзето (или незнаат да уживаат и живеат) па изиграваат патриоти и солат памет  
Vo grcija sum bil sigurno povece pati i od tebe,zadniot pat samo pominav niz grcija i od Pirej so brod prodolziv za Aleksandrija(egipet).Ne mi e vise interesna grcija.Sto mislis za Sri lanka,ili Portoriko,Peru da zboruvame za tamu a grcija e vece videna i izgostirana.Ke te razocaram,bidejci ne jadam grozje a pijam vino samo so dobri prijateli,i ne obozavam gej paradi.голема%20насмевка
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 18:44
Браво, што нашетан човек си бил...среќа
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2009 во 21:58
абе во грција не би ошол ама кај емил на гости во бугарија би ошол среќа
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2009 во 00:43
Vo Grcija imam doziveano mnogu ubavi momenti,duri se imam ednas i probudeno vo bolnica so infuzija vo rakata....od premnogu zabava i alkohol se razbira,samo nesakam da odam tamu kaj sto ne me sakaat,sakam da se cuvstvuvam slobodno i bez nikakvo opteretuvanje koga odam da uzivam.Mace gledam deka ti se poznati nekoi raboti i sakas patuvanja i egzoticni mesta,vistinska macka si, treba nekogas  da gi razmenime iskustvata, zatoa se prijatelite.трепкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1819202122 33>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.