IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да кажам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да кажам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 338339340341342 832>
Автор
Порака
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 14:52
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ma fala za pozdravite,nego do mene e..!jas loso ja citam ponekogas....kako nedaj boze......posleden pozdrav do...



изненадувањеизненадувањеизненадувањеejj ova e specijalen znaci za nekoj sto e special na neтага bog da cuva

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 14:58
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ma fala za pozdravite,nego do mene e..!jas loso ja citam ponekogas....kako nedaj boze......posleden pozdrav do...



Боже Пази!!
...СДК.

п.с. откаj ти текнуват такви апокалиптични???изненадување
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:00
сп до мојот пријател НИНЏАголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка ........ ( зошто со раце кога има маша намигнување ) ........
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:02
сдк ме изневери колата ... и тоа денес,кога ми е најпотребна плачење
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:04
sdk....mi e gajle!!!газење%20од%20смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:07
...ili vo prevod ...se e O.K.koga na drug mu se slucuva...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:08
Originally posted by zagor zagor напиша:

...ili vo prevod ...se e O.K.koga na drug mu se slucuva...


ili sega najnovoto procitaj goголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:10
сдк,типична македонштина рамнодушност
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:13
SDK....e ne!a mene koga mi se rasipuva,golema rabota ke e sto  mi kazuvaat ..zalam sto ti se rasipa!....i pak jas ke si ja pravam...rekol-ne rekol isto mi se faka....!taka treba da se naucime da ziveeme!bez fala,bez molam...bez blagodaram...ma bez nisto..glava navedni i ..kuti!лутина
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:18
СДК...Загор е многу социално оптеретен денес.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 15:19
ghmnhjm
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
vili2121 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Papa Bear

Регистриран: 04.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vili2121 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 16:23
Ова треба да го знааат оние студденти на кои им е потребна утеха по неположениот испит. За да стекнат поголема самодоверба.

- Годината има 365 дена за учење
- Кога ќе земеш дека има 52 недели, остануваат само 313 дена.
- Во лето отпаѓаат 50 дена, бидејќи е претопло за работење, затоа остануваат 263 дена.
- Спиеме 8 часа дневно во една година, кога ќе се соберат тоа е 122 дена, значи остануваат 141 дена.
- Ако ништо не работиме еден час дневно, тоа се 15 денови помалку, значи останувааат 126 денови.
- Сите поминуваме 2 часа на оброк и така губиме 30 дена годишно, па ни останаа 96 денови во годината
- Дневно поминуваме 1 час на телефон зборувајќи со фамилија, пријатели, кое ни зема 15 дена и остануваат 81 ден.
- Испитите и тестовите ни земаат 35 денови во годината, па ни остануваат 46 дена.
- Земаме околу 40 годишен одмор и дојдовме до бројка од 6 дена.
- Да речеме дека сме болни најмалку 3 дена, со што ни останува само 3 дена за учење.
- ако испаднеме само 2 пати, ни остана 1 ден.
- Ама тој ден Ви е роденден..затоа...


Среќно на испитите
Скапа е мудроста што се плаќа со искуство
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 17:22
сдк........мф,днгфјдсн јфнјакфна.................Ш
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 17:26
сдк-интересна работа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 338339340341342 832>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.