IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Пуст остров
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пуст остров

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 165>
Автор
Порака
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2009 во 14:58
Originally posted by mimicria mimicria напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

na pust ostvrov ke si ja zemam mimicria
газење%20од%20смеење
ke me zabavlja po cela den znamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
 
aha, kako ne, ako dojdam jas.. nema da bide pust лутина



ti ako dojdis ke go zapustis samoгазење%20од%20смеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2009 во 15:09
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Originally posted by mimicria mimicria напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

na pust ostvrov ke si ja zemam mimicria
газење%20од%20смеење
ke me zabavlja po cela den znamголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкагазење%20од%20смеење
 
aha, kako ne, ako dojdam jas.. nema da bide pust лутина



ti ako dojdis ke go zapustis samoгазење%20од%20смеење
 
ako nisto drugo barem ke imas ogan da si gi isusis gakite газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2009 во 15:11
ahahah ti ke vrtis okolu oginot kako indijanecголема%20насмевка da gore povekeголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2009 во 15:55

Пуст остров...........Само jас и Му.......Она ке биде облечена само во една минисукнjа од кожа на крокодил....и ке се фрцка само пред мене...и намене ке ми текат лигите од неjзината убост.....и ке си печеме месце....и ке пиеме джус директно од кокосовите ореви....и нема да имаме грижа за ништо.....

Само ке мора да си прекараме некако нет да имаме врзка со Идивиди........хи,%20хи...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2009 во 15:56
Originally posted by емил емил напиша:

Пуст остров...........Само jас и Му.......Она ке биде облечена само во една минисукнjа од кожа на крокодил....и ке се фрцка само пред мене...и намене ке ми текат лигите од неjзината убост.....и ке си печеме месце....и ке пиеме джус директно од кокосовите ореви....и нема да имаме грижа за ништо.....

Само ке мора да си прекараме некако нет да имаме врзка со Идивиди........хи,%20хи...




голема%20насмевкаголемо%20гушкањеbravos  za muabetot bas me nasmeaбакнеж
големо%20гушкање

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2009 во 22:46

За на пуст остров мора некое способно машко да се поведе. Некој ќе треба да се пентари по дрва, да сече дрва, да лови, мене да ме двори

хе, хе, хеплазење
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2009 во 00:10
мммммм...пуст остров....како добро би ми дошол сега...јас...многу книги...блок и водени бои....мечтаење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
AcaRank. Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AcaRank. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2009 во 16:45
Најпотребното. И онака во таа условна идила ќе шетаме и ќе живееме од природата и љубов.........
Toa shto ne se postigna vo 1966 da go npravime sega....
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2009 во 13:18
bas mi se odeeee na odreden period so nekojjцрвенеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2009 во 16:37
denes mi se odi na pust ostrov ama samaaaaaaaaaaa..........

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 23:33
очајно ми фали пуст остров, а со мене би земал едно фрижидерче со Скопско, за другото можам да се снајдам голема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
kapo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kapo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2009 во 23:50
zabegan i ja mislam taka. same ne friziderce nego mesarska komora polna so pivo. ke zbrkam nekoj vepar da se najde za rostilj. a ke mi zdosadi ke baram domorodki
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 00:22
mmmmmmm pust ostrovмечтаење...mirno i tivko i samo nieтрепкање
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2009 во 00:23
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

очајно ми фали пуст остров, а со мене би земал едно фрижидерче со Скопско, за другото можам да се снајдам голема%20насмевка
 
 
Земи се и малце чипс ,пуканки и малце плескавици за Скопското.Оно неможе сам да се пие,треба и да се jаде.намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 165>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.