IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЗАЉУБИМ СЕ 5-6 ПУТА У РОКУ ОД ТРИ МИНУТА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗАЉУБИМ СЕ 5-6 ПУТА У РОКУ ОД ТРИ МИНУТА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2009 во 22:31
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

Originally posted by kejt-d-grejt kejt-d-grejt напиша:

а мори бионсе, од кај ја извади темава, од нафталин?плазење

а знаете ли што им е на децава нова финта која се вика ШЕМЕЊЕ?збунетост
- тоа ти било, една вечер се заедно, лапање, шлапање и се што следи, демек вечерва се заедно, а утре...
утре нема обврска за јавувањеизненадување, утре секој на своја страна
утревечер така со друг

на ова што ќе кажете старомодни едни!!!збунетост

ова ШЕМЕЊЕВО  еден ден воодушевено ни го објаснуваше синот на мојата другарка...му рековме-ова во наше време се викаше к*рварана..а тој-доста бе метузалеми,појма немате,пијте си кафето и ќутетеизненадување


Абе убо ти кажал. Што е ова, к*рветана, ова-она...замина старото и не си го барајте назад, оти не ви треба. А нас друго ни треба.

Затоа во постари времиња изгледа катанци многу се користеле. газење%20од%20смеење
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2009 во 22:31
lele kejt лутина  Лик vidi kako si se doterala........љубов

ama dzjabe .......тага
koga od tvoja usta izlaga zborot...,,moriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,,лутина...
a jas ti pravam chest na tvoja podtema...........
не%20зборувам
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2009 во 23:19
Темава излегла од контекстне%20знам
Тоа мењавање партнери е нормална работа, невозможно е цел живот да си со една особа освен ако стварно погоден, ненормално е пречесто менување на партнери.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2009 во 09:25
темата излезе од контекст и се претвори во ништо ..........
не знам зошто толку погаѓа разговор за нешто кое нешто е секојдневна работа ............не%20знам
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2009 во 19:17
Кери Бредшо во моменти на нејзино најдлабоко филозофирање ( мислам дека ја знаете која е ) еднаш се запраша дали се само романтично предизвикани или се .....

е сега, во ред е да се пробаат повеќе работи од кои ќе ја одбереш најдобрата, ама не е во ред да бидеш премногу пребирлив,... бидејќи обично така ќе останеш без ништо

Изменето од BisernA - 20.Октомври.2009 во 19:17
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.