IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Во која...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Во која...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
Автор
Порака
Hristovski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Hristovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 15:19
Odlicen ti e sonot:) Iako na mojot spisok severot e na posledno mesta, jas sepak bi sakal nekoj od mediteranskite ostrovi:)neka bide eve po tvoj izbor:) zamisli samo, more, sonce, plazi, konji, odlicna hrana, pozitivni turisti, zabava sekako:) i seto toa 12 meseci vo godinata:)poln pogodok
Hristovski
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 17:27
Aко ме прашуваш Христовски би го одбрала Бoрa Бoрa цели 3 месеци..сонце вода позитива љубов романтика ах..
Песле Санкт Петерсбург..


Изменето од natalija
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 17:32






ЛЕЛЕ УБАВИНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 20:40
Super mesta
stvoreni za meden mesec
i uzivancijaaa
Кон врв
*Aanniittaa* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *Aanniittaa* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 22:41
Sakam u IBICA!!!!!!!!!-NA ZURKAAA!!!-A POSLE SE DRUGO KE BIDE ISTORIJA!!!!!!!!!!!
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 02:57
ako nekoj saka dobar provod samo na krvfvfvf.ima dobra zabava nema 24 sata si buden
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 02:14
bi sakala da zaminam vo Afrika 
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 02:39
....zneash deka i jas ja sakam afrika,.........ozbilno, ne se zaebavam,..................!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 02:45
Originally posted by brza brza напиша:

....zneash deka i jas ja sakam afrika,.........ozbilno, ne se zaebavam,..................!


 pa i jas sum seriozna,,,,zatoa i imam zelba da idam tamu
Кон врв
SENATCE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SENATCE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 02:17
I JA SAKAM...AMA NE VO AFRIKA.JA SAKAM VO HOLANDIJA T.E.U AMSTERDAM.DA SEDNAM NA TROTOAR I DA ZAPALAM JOINT A SO VELITE?UZIVANCII.NA NISTO DA NE MISLIS E TOA TI E ODMOR.SAMO KULIRAJTE VIE SE DRUGO...
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 07:30
 GLEDAM NOKVA UBAVO STE SI PROSETALE, JAS DA VI KAZAM STOM SE ZATOPLI MISLAM SAMO NA MORE PA NE E VAZNO KADE KE BIDE.
sm
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 07:46
Sakam da setam niz Evropa nikade podaleku od nea tuka ti e najsigurno
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 19:54




PARIZ:)


Ja sakam proletta , ja koristam potpolno:) Za samo dve nedeli me ceka ova GRADOT NA SVETLINATA

Изменето од maja
Кон врв
preselnica Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Април.2006
Локација: Spain
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај preselnica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2006 во 12:54

Sum bila skoro sekade vo Evropa, Amerika ne sum bila, no planiram da odam, sekade e ubavo, Magarska najgrozen narod, neljubezni, bez nasmevki

preselnica
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.