IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Hola
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Hola

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Glecin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glecin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 01:05
So teshki maki dobiv odgovor Mire,

ne znaev deka si se povlekol, mislev
deka imash nekoe info.

kje pochekam do Sreda

pozdrav

P.S Taka se sluchuvaat nestata preku internet komunikacija.
There is more in life than books you know, but not much more!
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 01:27
:-)
ne e problem, zaebancija e...benigna aj hope
objektiv pred aparat, subjektiv pozadi
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 10:41
Originally posted by Glecin Glecin напиша:

So teshki maki dobiv odgovor Mire,

ne znaev deka si se povlekol, mislev
deka imash nekoe info.

kje pochekam do Sreda

pozdrav

P.S Taka se sluchuvaat nestata preku internet komunikacija.


Igor, pripomagam koga mozam, ama vreme nema ni za lek poslednive mesec dena i taka sum vo aut kompletno. Nemoem ni po aut linija da protrcam "if ju nou uot aj min"


PS Saso, abe tesko bilo angliski da se pisuva po Vuk... se me vlece da go pisam ko sto trebaизненадувањеплазење
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
Glecin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glecin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 10:57
....)....!

"".... nau ju nou kako se odgovara na Hola vo makedonija ... so bi rekle flickeri i slicni...""

Na Hola vo Makedonija se odgovara sosema normalno kade i sekade niz svetot kade ima voobichaena komunikacija so prashanje i odgovor.
a koi se "flickeri i slichni" i sto e poentata na ovoj intetelektualen cinizam bi insistiral da mi objasnish bez razlika dali e benigno ili ne, od ednostavna prichina zosto ne mi e bash najasno i bi mozhel pogreshno da te svatam.
 
pozdrav! 
There is more in life than books you know, but not much more!
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 13:01
nemam namera da tupam i da vezam
prosto mi padna na pamet kao "doskocica" i ne bese nasoceno kon nikogo posebno...
ti kako sakas sfati, jas smetam deka dovolno kazav...
objektiv pred aparat, subjektiv pozadi
Кон врв
Glecin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glecin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2009 во 18:41
Znaci sepak samo cinizam.....!
 
i jas nemam namera da tupam i vezam ama imam namera da razberam koga nekoj kje mi se obrati ili koga na nekoj kje mu se obratam!
 
 
There is more in life than books you know, but not much more!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,152 секунди.