IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Кој е најлесен начин до дечко?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој е најлесен начин до дечко?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 10:16
Koja mi dosla so molba i CV bila soslusana, na pr. sto znae da raboti, staz, komunikacija, timska rabota itn. U glavnom gi zaposluvam, ama brzo mi begaat oti se zalat na mala plata i neosiguranost
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2008 во 01:21
Originally posted by fiks fiks напиша:

Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Originally posted by Danica Danica напиша:

Како на лесен начин да дојдеш до дечко?

Па мислам дека денес на лесен начин можеш да дојдеш до дечко за една вечер, а да го задржиш за подлго време и да изградиш нешто повеќе со него богами е потешкиот начин.
Мое мислење: Пружи му добар секс!!!   
АКО МУ ДАДЕШ ДА ТЕ ЕБЕ.........ЦЕЛ ЖИВОТ САМО ЌЕ ТЕ ЕБЕ

a tebe ke ti bide losho...mnogu losho...aaaa...
НА НИКОЈ НЕ МУ Е ЛОШО..........АМА КОГА ПОСТОИ МОЖНОСТ ТОА ДА БИДЕ ЈАС КОГА САКАМ,ЗОШТО ДА НЕ ЈА ИСКОРИСТАМ
Кон врв
hanna4ever Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hanna4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 22:09
Gledam deka imam istomislenici za temava.. da dojdes do decko e mnogu lesno se sto treba da napravis e da se pojavis .. a posle sleduva onoj poteskiot del, kako da se odrzi vrskata
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2008 во 00:51
Daj oglas vo "Licni Kontakti" газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2008 во 08:55
Treba poslem da da mu davas, da mu davas i mnogu da mu davas za da ne gleda po drugi
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 14:01
najlesen i najbrz nacin do decko......
e edna recenica kazana najdobro direktno ....
ili do najbliskata osoba so koja toj kontaktira.....
....,, mi se svigjas sakam da bides moj.....,, i kraj !!
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 14:28
За мувач само треба еден добар зјап да му се пушти и ако му се свиѓаш ќе дојде сам а за дечко да го задржиш треба да покажеш некои женски вештини т.е да знаеш да го моташ на мал прст, да го муваш што се вика или пак да си баш таква каква што те замислува тој.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 14:30
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

najlesen i najbrz nacin do decko......
e edna recenica kazana najdobro direktno ....
ili do najbliskata osoba so koja toj kontaktira.....
....,, mi se svigjas sakam da bides moj.....,, i kraj !!
 
 
podlezat li zenskite na zakon za siluvanje збунетост ........... газење%20од%20смеење
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 14:43
najlesno moze da se  stigne do nekoj decko ili decka ss podhod.Ako si nezen ,vnimatelen i ljubezen si postignal 50% ot rabotata.Drugite 50% sa pametni zborovi.
I najvaznoto treba trpenie ,zosto moze od prviot pat da ne stane rabotata.
Uspev na svi
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 19:14
Originally posted by GlenKlouz GlenKlouz напиша:

За мувач само треба еден добар зјап да му се пушти и ако му се свиѓаш ќе дојде сам а за дечко да го задржиш треба да покажеш некои женски вештини т.е да знаеш да го моташ на мал прст, да го муваш што се вика или пак да си баш таква каква што те замислува тој.


Jas bas baram casovi za razvivanje vakvi vestini.
Raspolozena za poducuvanje? намигнување


Изменето од Kali - 20.Јули.2009 во 19:18
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 20:23
Originally posted by Kali Kali напиша:




Originally posted by GlenKlouz GlenKlouz напиша:

За мувач само треба еден добар зјап да му се пушти и ако му се свиѓаш ќе дојде сам а за дечко да го задржиш треба да покажеш некои женски вештини т.е да знаеш да го моташ на мал прст, да го муваш што се вика или пак да си баш таква каква што те замислува тој.
Jas bas baram casovi za razvivanje vakvi vestini.Raspolozena za poducuvanje? намигнување


Ako zemes da ucis od mene-ke si ostanes so prazni race ja navedov sto sum gledala od drugi "uspesni zenski" kako go pravat toa
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2009 во 20:25
Originally posted by Kali Kali напиша:

Originally posted by GlenKlouz GlenKlouz напиша:

За мувач само треба еден добар зјап да му се пушти и ако му се свиѓаш ќе дојде сам а за дечко да го задржиш треба да покажеш некои женски вештини т.е да знаеш да го моташ на мал прст, да го муваш што се вика или пак да си баш таква каква што те замислува тој.


Jas bas baram casovi za razvivanje vakvi vestini.
Raspolozena za poducuvanje? намигнување


bidi prirodna i originalna.........toa e najdobra vestina za zenata големо%20гушкање
Кон врв
Neptun74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Orbiter

Регистриран: 23.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neptun74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2009 во 23:35
...

Mnogu poednostavno e...

Изменето од Neptun74 - 25.Август.2009 во 23:35
DeepBlue
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2009 во 02:33
krevaj gakjite
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.