IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе запалиме цигара?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе запалиме цигара?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 12611262126312641265 1364>
Автор
Порака
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:28
A kafe Bibush?
Poubavo legnuva cigarata so kafe
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:31
Ај сама ќе си ставам, допијте си го вашето на раат среќа големо%20гушкање

http://meri.nomadlife.org/uploaded_images/kafa-704612.jpg
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:37



Nikako...denes jas chastam,a posle prevrti solja,ova okcevo da vidime shto saka?








Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:41
опс...кој части пак да има причина за да части намигнување големо%20гушкање
Туку, види кај мене во филџанов што има http://nune.biz/wsw/documents/kafa.jpgголема%20насмевка


Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:44
Заблажете се... Рен, да не ми гледаш на суво, а и да те поткупам вака за да фати виденото смеење намигнување

slika
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:44
Lele Biba...cccc...koga na mene vakvo neshto vo sholja kje mi se pojavi...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:45
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Заблажете се... Рен, да не ми гледаш на суво, а и да те поткупам вака за да фати виденото смеење намигнувањеslika


E sega ima da ti gatam do koga sakash....
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:46
Рен...вака се важи??? Специјално за тебе го правев трепкање

slika
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:49
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Заблажете се... Рен, да не ми гледаш на суво, а и да те поткупам вака за да фати виденото смеење намигнувањеslika


E sega ima da ti gatam do koga sakash....


има да гаташ до последното зрно на шекер во прав во тањирот газење%20од%20смеење
а еве ти и нешто ем за да навлажниш грло ем да подбутнеш тоа сувите колачиња slika



Изменето од Biba_G - 30.Јуни.2009 во 16:50
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:56
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Рен...вака се важи??? Специјално за тебе го правев трепкање<span style="color: rgb(128, 0, 64);"><span style="font-style: italic;">slika</span></span>


Uhh...zal mi e da gi rasipam srcinjava...

Si se namachila dushichke
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:58
Ама какво мачење мила...задоволство ми беше трепкање големо%20гушкање
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 16:58
има да гаташ до последното зрно на шекер во прав во тањирот газење%20од%20смеење

A ne...puslicite ne gi sakam...drug neka gi dojade niv

Ako sakash da ti se ispolni zelbata,morash da mi go trefnesh vkusot

Sega ti misli mu ja
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 17:06
Оф душичке, ако чекаш друг да ти погоди ...сама ако не си ставиш оревче во локумчето друг можеби нема да се сети да ти стави намигнувањеголема%20насмевка
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2009 во 17:09
.....pada kisa na polju...kaplje mi po prozoruuuu
a ja samaaa kod kucee....sjedim placem tugujeemm
ne znam sta cuuuuu....od sebeeee....голема%20насмевка

да замијам филџаните додека сум вака фино расположена или да фатам хоризонтала по со време?збунетост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 12611262126312641265 1364>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,594 секунди.