IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Сакам да ти кажам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сакам да ти кажам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 140141142143144 346>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2009 во 17:15
Sdtk, da ne go beres kafeto? голема%20насмевка sala na strana, sakam da ti kazam mi treba drustvo za trcanje, vcera bese prazna stazata i nemav na kogo da mu pukam seir....aj doj barem na tebe da ti pukam голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2009 во 14:08
slusal li malecka..
imam dusa buntovna....

ke ti...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2009 во 15:58
Sakam da ti kazam..sori so uvek rabotata mi e pred se i sori sto nekogas moras i ke moras (vo idnina) da toleriras radi nea. No toa ni najmalku en znaci deka ne sakam da sum so tebe..тага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2009 во 17:00
SDTK ... toa za mene nikogas ne ne i nema da bide problem...голема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2009 во 17:02
sea taka vika газење%20од%20смеење ko ke pocne so denovi da me nema ke besnee голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2009 во 17:17
SDTK krivo mi e so ne svakas, ali bice i to jednog dana....
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2009 во 17:20
tvrdoglavo edno...normalno deka ke odime,ke go gledas filmot
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
mina_d Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 346
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mina_d Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2009 во 00:19
сдтк...имај малце осет...некој чека...
Сите луѓе знаат да сакат, тоа е вродено. Некои го прават природно, но повеќето треба одново да го научат!
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2009 во 17:28
deka sakam da te vidam,
pa zaedno da se povozime ,
pa da prosetame
pa da uzivame
zvezdite da gi gledame...
parite da gi potrosime
cel den da se smeeemeee
drugite da ne ne zasegat
zivotot da si go ziveeme...
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 09:01
сдтк...кога ти се нудат ефтини износени партали постојат неколку негативни солуции:
1.сакаш да ги носиш затоа што таков ти е стилот;
2.незнаеш да се справиш со петоразреден шиткач кој што сака да те "сјебе";

3.немаш издефинирано стил ,па си во мисла .

~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 09:04
SDK OH YESголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2009 во 01:09
Бакнеж---Седум возбудувачки движења со уста
Усните и јазикот се едни од најчувствителните места во човечкото тело и не случајно најпријатните доживувања започнуваат токму со...


...бакнежот. Но не само бакнежот, има уште неколку работи кои можете да ги правите со усните додека се гушкате.



Бакнежот на пеперутката. Според некои, бакнежите на пеперутката се прават со трепките. Меѓутоа според нас секое движење, со секој дел од телото може да се нарече така, само треба да биде нежно како движењето на крилцата на тоа нежно суштество. Бакнувајте ја насекаде со врвот на јазикот, или барем до таму до каде ќе издржи.



Играјте “следи ме”. Направе те и неја, тоа што сакате таа да ви го направи со усни.



Соблечете ја со заби. Се разбира дека треба да го направите многу внимателно, за да не треба да трчате кај стоматологот. Ако не можете, ви дозволувам да си помогнете и малку со раце



(за девојките)



Нежно шмукај те му ги прстите додека е во тебе. Резултатот оставам сами да го разберете.



Ослободи ги чувствата кога ќе стигнете до оргазам. Воопшто да не ви е гајле за комшиите.


Испеј му тивко љубовна песна, но само ако убаво пеете. Во спротивно, пуштете ја омилената песна и пејте на плејбек.

Земете неколку чоколадни бонбони или праче чоколадо и посвети му се целосно на него, без да обрнувате внимание на тоа што сака тој да ви направи.

Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2009 во 01:15
сдтк.........ајде утре да шетаме...молитва
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2009 во 23:30
големо%20гушкање

Изменето од pagane - 23.Јуни.2009 во 14:21
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 140141142143144 346>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,594 секунди.