IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Среќен Роденден
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Среќен Роденден

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 635>
Автор
Порака
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 15:40

Секогаш кога треба да се честита некому нешто и да се биде креативен, отворен, искрен, срдечен проникнувам во душата на личноста. Таа ми кажува се’

Што УБАВО би можел да му посакам на едно прекрасно битие како што си ти blue? Има ли нешто УБАВО кое би можел да не му посакам на едно прекрасно битие како што си ти blue?

Здравјето да те служи максимално! Радоста и љубовта, мирот, исполнетоста на твојата личност се на второ место. Почитувањето од сите кои те опкружуваат.

Нека љубовта ти се лее како вино секоја секунда од твојот живот, а никогаш ниту една точка од тага да не го извалка твоето ангелско лице. Насмевката никогаш да не се соблече од него. Ти испраќам Галаксија од сонца да ти го греат срцето да ти го осветлуваат патот кон среќата во животот

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН! ВО ОВА АМАЗОНСКО ТЕЛО ДА ДОЖИВЕЕШ УШТЕ ТОЛКУ ГОДИНИ НА КУБ, А СО ПРЕКРАСНАТА ДУША ДА ЖИВЕЕШ ВЕЧНА СРЕЌА!

МНОГУ СРЦА, МНОГУ ПРЕГРАТКИ, МНОГУ БАКНЕЖИ

Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 20:34
blue?:))rekjen rodenden i se najubo
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2006 во 08:26
Тенк ју тенк ју мај френдс, толку честитки јас во живот не сум добила  ВЕ ГУШКАМ И БАКНУВАМ
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 11:31
blue milicka neka ovoj den ti e najsreken den a i site drugi i se najubavo da te prati vo zivotot ti posakuvam od se srce mila
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 16:37
Originally posted by blue blue напиша:

ОХ ПРАВОСЛАВИЕ, ВИСТИНСКИ СЕ ВЦРВЕНИВ ОД ПРЕКРАСНИТЕ ЗБОРОВИ ШТО МИ ГИ УПАТУВАШ  ТИ БЛАГОДАРАМ, ЗА ОВАА ЧЕСТИТКА, КОЈА ЗРАЧИ СО ТОПЛИНАТА И БЛАГОРОДНАТА ЕНЕРГИЈА СО КОЈА ТИ СЕКОГАШ СИ ИСПОЛНЕТ! ФРАЗАТА - ТИ БЛАГОДАРАМ Е ПРЕМАЛКУ ДА ТИ ИЗРАЗАМ КАКО СЕ ЧУВСТВУВАМ ПО ЧИТАЊЕТО НА ТВОЈАТА ЧЕСТИТКА!

ДА СИ МИ ЗДРАВ И ЖИВ И СЕКОГАШ СРЕЌЕН!

ГУШКИ БАКНЕЖИ ЗА МОЈОТ ПРЕКРАСЕН ПРИЈАТЕЛ ПРАВОСЛАВИЕ!!!!

Секогаш за те*е мила!
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
Lion Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 22:28

 

 Blue, Sreken rodende.

               

don't smoke and fly, take a bike and ride
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2006 во 09:50

ФАЛА ТИ НЦЕ МИЛО!!!!

Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 11:27
 I OD MENE SPEKEN RODENDEN MNODU ZDRAVJE SREKA I SE STO SAMAS DA TI SE ISPOLNI.
sm
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 16:27

ОХ ПРАВОСЛАВИЕ, ВИСТИНСКИ СЕ ВЦРВЕНИВ ОД ПРЕКРАСНИТЕ ЗБОРОВИ ШТО МИ ГИ УПАТУВАШ  ТИ БЛАГОДАРАМ, ЗА ОВАА ЧЕСТИТКА, КОЈА ЗРАЧИ СО ТОПЛИНАТА И БЛАГОРОДНАТА ЕНЕРГИЈА СО КОЈА ТИ СЕКОГАШ СИ ИСПОЛНЕТ! ФРАЗАТА - ТИ БЛАГОДАРАМ Е ПРЕМАЛКУ ДА ТИ ИЗРАЗАМ КАКО СЕ ЧУВСТВУВАМ ПО ЧИТАЊЕТО НА ТВОЈАТА ЧЕСТИТКА!

ДА СИ МИ ЗДРАВ И ЖИВ И СЕКОГАШ СРЕЌЕН!

ГУШКИ БАКНЕЖИ ЗА МОЈОТ ПРЕКРАСЕН ПРИЈАТЕЛ ПРАВОСЛАВИЕ!!!!

Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 21:59
epa dambi5 sreken rodenden golema da rastes!!!ejjjjjjjj po kojznae koj pat ti cestitam...
respect my authoritaaa
Кон врв
Vallerija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2006
Локација: Mali
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2006 во 08:59

AKO SEKOJ DEN E DEL OD ZIVOTOT, TOGAS NEKA SEKOJ NOV, BIDE DEL, NAJUBAV DEL OD NEGO

SREKEN RODENEDEN BLUE

Sekogas so Vas
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 11:35

ОХ КОЛКУ СТЕ МИ МИЛИ....ПРЕМНОГУ МИ ЗНАЧАТ ВАШИТЕ ЧЕСТИТКИ И НЕ ЗА ПРВ ПАТ, НО НАЈМНОГУ ДО СЕГА, САКАМ ВИСТИНСКИ ДА ВЕ ИЗГУШКАМ СИЛНО СИЛНО И ДА ВИ ЈА ДАДАМ ПРЕКРАСНАТА ЕНЕРГИЈА ШТО ДЕНЕС ЈА ИМА ВО МЕНЕ

ВЕ ГУШКАМ

секогаш пријателка, блу

Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 20:32

BLUE! HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iiii se najubo.....  ITN......

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 22:31
epa aj i ja ...blue sreken rodenden se najubavo i is znaes ti so natam,da ne zboram ja...
respect my authoritaaa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 635>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.