IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Жени ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жени ???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819>
Автор
Порака
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 08:32
Ubava zena im se dopaga na ocite, dobra zena na srceto; prvata e drag kamen, vtorata blago.
__________________
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 08:44
I dodeka site zeni se trudat da napravat sovrseno telo, ubava neguvana kosa i red drugi stvari....zaboravaat na nekolku bitni fakti. Deka teloto e menlivo, deka kosata raste (se menuva)...a dusata e edna, edinstvena..koja ostanuva ista. Zar ne primetuvate deka na nasiov balkanizam devojkite koi manevriraat so seksapilnosta od maskiot aspekt se gledani samo kako seks igracki. Imam milion primeri od moi drugari za toa. Kako na primer taa vo zoltoto pripieno fustance vo Hard Rock....eden moj drugar sto sakase da ja legne ...a na vrska ne ni pomisli so nea. Kako onaa sto pred nekoj vikend se iskrsi vo kubanski od igranje izvajana ko 5 pati da zastanala na red koga gorniot delel lepota....maskite ja gledaa so misli kako taa bi izgledala vo krevet....
Sekoe normalno masko gleda srodnost vo dusite gleda se da mu odgovara a ne samo vo krevet...zasto nema cela vecnost da ja cuva vo krevet...taa treba da otide nekade so nego, da napravi moabet a ne da kuti ko tele i da se cudi za sto li zborat. I na sekoe masko mu e jasno-teloto se menuva...sega ako e zgodna i ubava, ne znaci deka i posle nekolku godini ke e isto taka. Se e toa fizicki menlivo. Zatoa i ne se vpustaat so bilo koja vo vrska.
Sekoe normalno zensko treba da nauci deka nitu eden kozmeticar nitu edna masaza nitu eden manikir nitu eden pedikir nema da i dade pamet i znaenje. Deka ubavinata doagja od vnatre...a na prv pogled nikoj ne se mazi ili pak se zeni. Deka potrebno e mislenje ...a ne dieti. Deka potrebno e izgraduvanje na svoj sopstven karakter a ne nadgradba na kosa i nokti.


Изменето од blueprayer - 14.Април.2009 во 08:45
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
eli_n Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 72
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eli_n Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 10:17
Prekrasno blueprayer bravo
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 10:34
плазење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Klapsomun Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2050
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klapsomun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 15:50
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


I dodeka site zeni se trudat da napravat sovrseno telo, ubava neguvana kosa i red drugi stvari....zaboravaat na nekolku bitni fakti. Deka teloto e menlivo, deka kosata raste (se menuva)...a dusata e edna, edinstvena..koja ostanuva ista. Zar ne primetuvate deka na nasiov balkanizam devojkite koi manevriraat so seksapilnosta od maskiot aspekt se gledani samo kako seks igracki. Imam milion primeri od moi drugari za toa. Kako na primer taa vo zoltoto pripieno fustance vo Hard Rock....eden moj drugar sto sakase da ja legne ...a na vrska ne ni pomisli so nea. Kako onaa sto pred nekoj vikend se iskrsi vo kubanski od igranje izvajana ko 5 pati da zastanala na red koga gorniot delel lepota....maskite ja gledaa so misli kako taa bi izgledala vo krevet....Sekoe normalno masko gleda srodnost vo dusite gleda se da mu odgovara a ne samo vo krevet...zasto nema cela vecnost da ja cuva vo krevet...taa treba da otide nekade so nego, da napravi moabet a ne da kuti ko tele i da se cudi za sto li zborat. I na sekoe masko mu e jasno-teloto se menuva...sega ako e zgodna i ubava, ne znaci deka i posle nekolku godini ke e isto taka. Se e toa fizicki menlivo. Zatoa i ne se vpustaat so bilo koja vo vrska. Sekoe normalno zensko treba da nauci deka nitu eden kozmeticar nitu edna masaza nitu eden manikir nitu eden pedikir nema da i dade pamet i znaenje. Deka ubavinata doagja od vnatre...a na prv pogled nikoj ne se mazi ili pak se zeni. Deka potrebno e mislenje ...a ne dieti. Deka potrebno e izgraduvanje na svoj sopstven karakter a ne nadgradba na kosa i nokti.






Bravo bate go postuem muabetov vo celost si vo pravo
Кон врв
Klapsomun Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2050
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klapsomun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 15:53
jas licno takvi napadni zenski ne obozavam sakam da mi bide prirodna da ne se plasam da ja baknam i da izedam pola kilo pudra. Ne e sekogas presudna ubavinata potrebni se mnogu raboti ako gi najdes site tie raboti sto tebe te ispolnuvaat togas mislam deka si ja nasol vinstinskata.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 16:14
Vo princip sum divtar. Ama jasno-koga treba...Nekoi za zal i prepitomi se a nekoi isto za zal predivi se. Aj pudrata si e pudra ke receme se mie, se brise. Ama ako taa nema karakter, ako ne znae da napravi da ne ti e dosadno, ako ne znae sto moabet da ti napravi..... pa tebe podobro bi ti bilo kuce da si zemes...pointeresno ke ti e. не%20знам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Klapsomun Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2050
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klapsomun Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 17:12
pak si vo pravo . Treba da znae da te napravi zadovoloen a ako go postigne toa posle si mek ko pamuk moze da pravi sto saka so tebe
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2009 во 20:56
da..no nekogas i toa ne e dobro neli...osobeno ako nekoj dobro glumi i posle koga ke omeknes ke pocne da manevrira so tebe. zatoa mora da se bide pretpazliv sekogas na kogo tocno mu se prepustas i kolku mu veruvas. sekogas bidi so mala doza na rezervnost pa duri i da si vo brak so taa licnost. 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 03:57
Znaete zosto vo rajot imalo samo 10% zeni???

 - Ako ima povejke toa ke bide pekol газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 20:36
mnogu smesno bounty, samo daj ja statistikata so koja dokazuvas deka imalo samo 10% zeni tamu намигнување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ana sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2278
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 20:38
i da ja dade ne e verodostojna masko ja praveloтрепкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 20:40
ili zenomrzac 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2009 во 03:17
Mala sala samo, ne sakav nikoj da navredam голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.