IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Груевски и ВМРО-ДПМНЕ пред тотален колапс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Груевски и ВМРО-ДПМНЕ пред тотален колапс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 10>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 19:32
te molam , mozes li da ni pojasnis koi se masonite vo MKD ? ........ zosto , vaka kako zboruvas , mislam deka aludiras na aktuelnata vlast .... vo civi race se naodjaat site funkcii i institucii preku koi mozat da vlijaat na se ona sto go napomena не%20знам
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 19:52
NE SE GRUEVSKI I DPMNE PRED TOTALEN KOLAPS. TIE JA NAPOLNIJA PARTISKATA KASA I SVOITE DZEBOVI. NIE SME PRED KOLAPS - OBICHNITE GRAGJANI
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
cro Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Март.2008
Локација: Albania
Статус: Офлајн
Поени: 77
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 20:25
Originally posted by ninja_34 ninja_34 напиша:

NE SE GRUEVSKI I DPMNE PRED TOTALEN KOLAPS. TIE JA NAPOLNIJA PARTISKATA KASA I SVOITE DZEBOVI. NIE SME PRED KOLAPS - OBICHNITE GRAGJANI


Zalosno ali vistinito.
potpolno se soglasuvam
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 10:41
Cudno,site samo protiv Gruevski zborat,a za onie sto ni ja unistija drzavata od "91 navamu kaj se....po zatvori pola a drugite uste se borat za vlast,da grabnat uste nesto so ostana,oti samo za toa gi biduvase za nisto drugo..aramii i kradaci..Sega barem red se znae.....
Кон врв
MKD Fighter Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MKD Fighter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2009 во 23:13
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Cudno,site samo protiv Gruevski zborat,a za onie sto ni ja unistija drzavata od "91 navamu kaj se....po zatvori pola a drugite uste se borat za vlast,da grabnat uste nesto so ostana,oti samo za toa gi biduvase za nisto drugo..aramii i kradaci..Sega barem red se znae.....
Alde be, ti ocigledno ne sakas da priznaes pred samiot sebesi deka makedonija e vo ambis. Eve od sega pa nataka ke pisuvame deka Gruevski e top manager, a ti setaj po opstiski komiteti. Bljak

Изменето од anastea - 30.Март.2009 во 23:45
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 09:41
Originally posted by MKD Fighter MKD Fighter напиша:


Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Cudno,site samo protiv Gruevski zborat,a za onie sto ni ja unistija drzavata od "91 navamu kaj se....po zatvori pola a drugite uste se borat za vlast,da grabnat uste nesto so ostana,oti samo za toa gi biduvase za nisto drugo..aramii i kradaci..Sega barem red se znae.....
Alde be, ti ocigledno ne sakas da priznaes pred samiot sebesi deka makedonija e vo ambis. Eve od sega pa nataka ke pisuvame deka Gruevski e top manager, a ti setaj po opstiski komiteti. Bljak


Izvini ama sekoj si ima pravo na svoe mislenje...Ti mozes da si mislis kako sto sakas,ako sakas kandidiraj se na slednite izbori i za tebe ke glasame,sigurno deka ke ja upravis Macedonija...
I ne sum "BE,a za toa "setaj po opstinski komiteti" ne pisuvaj za luge koi sto ne gi poznavas.....
Pozdrav..
Кон врв
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 11:47
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

mislam deka e .... Jansa dojde da mu dade podrska , a Jansa ja izgubi vlasta , Topolanek dojde , od toa Ivanov napravi senzacija, demek prv pat ni dosol nekoj predsedavac na EU, za da si padne kako kruska....

смеење Сега ми е јасно зошто кај нас не идат Медведев (Путин), Обама (Клинтон-ица), Меркел-ова ...плазењеголема%20насмевкасмеење

МКД Фајтер, те молам имај малку почит кон другите членови на форумот! Добро?



Изменето од Zlatnik - 31.Март.2009 во 11:50
Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 11:57
jako e ova
na 5ti april  kje gi osvojat 90% od site opstini
a se pred kolapsголема%20насмевка

lele kolku bi sakal  micotakis da negovata partija bide pred takov kolaps

газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
oflele Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Март.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oflele Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 12:00

после изборите во недела, кога слепиот и глув народ (наскоро и во вистинска смисла антички) ќе им ја даде сета власт во раце, сите ќе бидеме сведоци како се гаси животот на една слаба држава. тоталитаризмот ќе не уништи. кој не верува, ќе видиНамерно го оставам постов за да ти воочам каде ја претера и дека не смееш овака да генерализираш за целиот македонски народ. Но, не само за тебе туку и на сите останати кои планираат да давааат овакви или слични епитети, ќе им следи банирање.

Изменето од oflele - 31.Март.2009 во 17:05
Кон врв
oflele Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Март.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oflele Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 12:05
MyWay точно дека секој си има право на свое мислење, но само доколку размислува како груевски. тоа ни го покажаа во саботата.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 12:14
Originally posted by oflele oflele напиша:

после изборите во недела, кога слепиот и глув народ (наскоро и во вистинска смисла антички) ќе им ја даде сета власт во раце, сите ќе бидеме сведоци како се гаси животот на една слаба држава. тоталитаризмот ќе не уништи. кој не верува, ќе види


hahahahhahah
postoi pravilo
lugjeto mozat da se glupavi
no glup narod nema





Изменето од anastea - 31.Март.2009 во 13:25
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 13:15
Se dodeka postojat luge na koi sto edinstvena rabota im e karanje,vreganje i ruganje nikogas drzavata nema da trgne napred.. mesto da kazuvate kolku ne cini nekoj pa srabotete nesto i pridonesete i vie za drzavata...a ne samo Gruevski da vie e kriv ili bilo koj drug...POBEDA za Makedonija
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 14:15
pirova pobeda!
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2009 во 14:31
ovie komunjari naprajle izglea e-centar pa sea gnjavat po forumi......posto za drugo ne gi biva!!

losi gubitnici.....ne ni e izraz za toa, ja bi rekol POLUPISMENI gubitnici!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.