IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој прв ќе каже не ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој прв ќе каже не ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3536373839 47>
Автор
Порака
cirko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cirko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2006 во 19:20

ZAVISI OD DENOT, GARANT NA 2 FEVRUARI MAZOT NEMA DA KAZE NEEEE, ZA DA NE ISPADNE PEDER !!!

muarem ramush
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2006 во 19:24
Originally posted by cirko cirko напиша:

ZAVISI OD DENOT, GARANT NA 2 FEVRUARI MAZOT NEMA DA KAZE NEEEE, ZA DA NE ISPADNE PEDER !!!



Aj ne zaebaaj sea!!! edvaj toj den go imame da si slavime site mazi na planetava a ti vikas seks so zena togas!!!! SE ZEZAM!!! Nikad do sea ne mi pobarale seks na 2 fevruari!!! Ili mozebi gresam!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:32
кај сте брееееееееее  знам дека мајуш ва ќе го избрише па да си полупам уште нешо дур не го избришала  комот ми беше усран, и ми беше кај чичко сервис....  алиииии........ сега сум тука јеби га
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:34

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

ê༠ñòå áðåååååååå åå  çíàì äåêà ìà¼óø âà å ãî èçáðèøå ïà äà ñè ïîëóïàì óøòå íåøî äóð íå ãî èçáðèøàëà  êîìîò ìè áåøå óñðàí, è ìè áåøå ê༠÷è÷êî ñåðâèñ....  àëèèèèè........ ñåãà ñóì òóêà ¼åáè ãà

Dobre dojde nazad,mnogu luge bea zagrizeni

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:43

да???  за мене??  кај пишува баш да видам  лажеш ти знам јас

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:47
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

äà???  çà ìåíå??  ê༠ïèøóâà áàø äà âèäàì  ëàæåø òè çíàì ¼àñ

Krajno sum seriozna ova se ozbilni raboti.E sega bas ne sum sigurna koj,kako i sto ama znam deka imase devojki sto te baraa.Snaodlivo dete si ti pa ke najdes sam

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:51
хехеххеее... ја снаодлив... абе еднаш бев да купам пресно млеко, а се вратив со овчо сорење дома, па ти сеа види
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 02:57
Ц ц ц цц !!!! Се врати ете ти и одма сеа ѓаолот му е крив!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 03:02
колега честито модераторство  и не ти ја разбрав реченицава али нема везе де, наши сме
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 03:05
Абе малце граматика употребувам, и стилски фигури!!!  а и самиот појма неам што трескам на форум 5 дена по ред!!! Ај па да ти играме не администраторство!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 03:07
не ти треба верувај админ..
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 03:09
Мене ама ич!!! Абе дај малце одмена напрај ми!!! 5 дена тука главен забавувач изигравам!!! Бреее ама било зезнато да се биде модер.!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 03:11

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Мене ама ич!!! Абе дај малце одмена напрај ми!!! 5 дена тука главен забавувач изигравам!!! Бреее ама било зезнато да се биде модер.!!!


Eden den ne pomina i dali odma se zalish?




Изменето од maja
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2006 во 03:15
Абе сеа тоа ти е!!! Абре епа македонче!!! то ми е работа да се жалам!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3536373839 47>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.