IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кога ќе и кажеш Те сакам.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кога ќе и кажеш Те сакам.

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
Автор
Порака
anelija l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 609
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anelija l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 22:42
ona sto go barate e vo vas ako seriozno pristapime kon nasite dusi,ke go snema seto ona od koe begame,a na videlina ke izleze ona sto go barame,ne moze da se kaze te sakam samo za da ja unistime osamenosta,zasto toa ne e stoka,koja e na prodazba,ako si dobar i jas ke bidam,zarem toa e ljubov zarem toa e sakanja,sakanjeto ne kamuflaza toa se cisti emociji,zasto sakanjeto ne e zelba,ne rekol buda pred 2 ipol iljadi godini da svetot e poln so stradanja,a korenot na stradanjata se krie vo zelbite,koga ke go ukineme toj koren togas ke se oslobodime od stradanjata togas ke se oslobodime od stravot.koj se krie vo nas, za da ti kazam te sakam
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 22:47
sekogas koga kje e slusnam , pisuvam poraka ili gledam среќа
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 22:48
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

koga ke mi kaze ,,te sakam,,toa e nesto najubavo

toj sto te saka nema nikogas toa da ti go kaze.
toj ke treba toa da ti go dokaze.
moze sekoja sekunda da ti kazuva kolku te saka , a od druga strana druga pesna da pee

Изменето од becenevem - 12.Февруари.2009 во 21:43
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 23:28
Sekoj den

Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 00:03
кога ќе и кажеш те сакам-треба навистина да го мислиш тоа
пречеста експлоатација на тој збор ја губи смислата
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 00:46
BECENEVEM ZS MILO SI TOLKU NEGATIVEN
Кон врв
sexy bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1188
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexy bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 00:48
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

sekogas koga kje e slusnam , pisuvam poraka ili gledam среќа


kogo koga ke go slusnes marsale?
Sex is like tennis... If you play with worse, you play worse :)
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 21:31
aj da te slusnam
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 21:43
koga ke sakam nesto da dobijam od nea ,
ama toa sigurno nema ljubov da bide
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 22:14
Koga nemas drugi argumenti i opravduvanja.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 22:34
изненадување...си легна без да ми кажеш???
лутинац ц ц... сум те испуштила од раце јас тебе- очигледнонека%20ти%20е%20срам
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 23:13
Originally posted by becenevem becenevem напиша:

Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:

koga ke mi kaze ,,te sakam,,toa e nesto najubavo

toj sto te saka nema nikogas toa da ti go kaze.
toj ke treba toa da ti go dokaze.
moze sekoja sekunda da ti kazuva kolku te saka , a od druga strana druga pesna da pee
ovdeka ne gledam negativnost tuku se soglasuvam so kazanoto nemora nikogas da mi kaze deka me saka,samo neka prodolzi da mi go pokazuva toa
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
galenaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај galenaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 23:55
A zs da ne se kaze te sakam koga toa i go osekas
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2009 во 16:35
Originally posted by galenaa galenaa напиша:

A zs da ne se kaze te sakam koga toa i go osekas

zs koga te saka ni na kraj pamet ne mu pagja toa da go izoblicuva so zborovi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.