IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Бумбар и слободата на говорењето
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бумбар и слободата на говорењето

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 14>
Автор
Порака
jas** Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jas** Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2009 во 14:53
abe neam zborovi austvari latas sto podrazbira pod sloboda na mislata i govorenjeto ovoj se e....b......e so onoj ovaa vaka onoj onaka:_)))))))))))neam zborovi i deka vo pralamentot ima poveke ebe......... od bilo koe sredno uciliste,krs neam zborovi ,za negovoto komentiranje okolu toa.......
Кон врв
Milaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
unique

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2009 во 15:03
огромен црн бумбар за темава
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 20:00
nema sloboda na govor,,vo bumbarot...
Кон врв
ato Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ato Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 08:03
Почитувана Г-да,
Не се замарајте со латас и бумбарите, оставете ги на мира оти ако го чепкаш гомното тоа повеќе мириса. Зарем не гледате дека тие имаат поминато КУМРОВАЧКА ПОЛИТИЧКА ШКОЛА. И тоа бесплатно како надежни и перспективни млади новинари организирана од страна на ДПМНЕ (дупи мене и цел народ Македонски).
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2009 во 17:43
ova bese jako...dupi mene i...
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
cigance Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2009 во 15:44
mene naj poveke mi se dopaga latas koga e na kompjuteri posle 24;00 na sitel3:)))))
Кон врв
non4ence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај non4ence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 00:05
лелле баба тоа шоу не го испушта... а многу лутиналутинаме нервираат и темите плус... ама ок .. на постарите луѓе им се допаѓа

Изменето од non4ence - 05.Април.2009 во 00:06
NonEnCe :)
Кон врв
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 09:45

sloboda na govorot ima i bumbar e super emisija! Inaku stvarno e nekulturno nekoi SDSM-ovci da ja navreduvaat tanja kako edna sto se javi...pa sramota e ako ne vi e po gaz da ja navreduvate! SITEL e bas super tv i bumbar e bas dobra komunikativna emisija!


Изменето од ВАЖНА - 07.Април.2009 во 16:05
Кон врв
lilica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lilica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 15:58
БУМБАР е типичен пример на емисија за ширење на политичка пропаганда.Во неа нема спротивставени мислења,туку сите што се јавуваат се ИСТОМИСЛЕНИЦИ.
Одкога ја емитуваат два пати по 10 мин. сум гледала,ама доволно да видам дека е тенденциозна,исполитизирана,цензурирана,несодржајна,непрофесионално водена,ужасна,сите гледачи немаат еднакви права.... ....
Треба да ја укинат.
Кој бара ќе најде.
Кон врв
гјувеза Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гјувеза Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2009 во 22:49
    Никогаш не сум ја гледала оваа емисија од почеток до крај ,само делови од неа и мислам дека е вентил за пензионери за оние кои нема кај да се искажат истакнат кои немаат веза ама баш од нешто,маалски муабети....а што е поентата на постоење на таа емисија?? што со тој настан што ке се одбере со бројот на бумбарите?Во чија статистика оди тој настан???не ми е јасна целта на емисијата
Ако некој прави чекор назад ....не се радувај ...можеби зема залет....


Кон врв
Spirit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Spirit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2009 во 11:09
Ke popolnime termin
Ke gi nabuckame da se plukaat megu sebe
Nekoj ko ke ni zgresi ke se potrudime tuka da go ocrnime
Zgora na toa i ke fatime nekoj denar od ovie so vrtat


Nisko...mnogu nisko
Кон врв
lane62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 7583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lane62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2009 во 12:16
opium za narod....prost.
Daj više odmora jeziku nego rukama!
Кон врв
linaA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај linaA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2009 во 16:42
emisijate e poveke od smesna i nema nikakova sloboda na govoro a i taa voditelkata pa mozese da bide barem nekoja posimpaticna
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2009 во 00:25
ZABAVA ZA PROSTA MASA
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,113 секунди.