IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој прв ќе каже не ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој прв ќе каже не ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3132333435 47>
Автор
Порака
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:39
 Ma ne e bitno vazno pokazuvash inicijativa i imash potencijala ne e bas lesno da se najde toa denes,gledas kolku od devojkite pokazaa nezadovolsto od partnerite i nivnata izdrzlivost
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 16:42
епа сеа постојат секогаш измени или подобрувања  или нека го подобрат, или пак нека го сменат
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Dugi Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 60
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dugi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 19:56
devojkite ke kazat ne, ako maskoto stvarno se zainati... bez filmovi mislam
Sporo Pisuem Posto Sporo Citas
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 20:25
Originally posted by maja maja напиша:

Да girl^^^ знам дека е така дека до два пати ке изгураат некако, но три пати па и повеќе нема шанси
   Еххх ама сте "искусни" на какви бе партнери сте налетувале вие.... од два-три пати сте немале повеќе секс наеднаш ?????, како што гледам не сте имале зш тврдите дека не е возможно, епа немојте да се декларирате како искусни...зш не сте го искусиле вистинското.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 20:34
Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Да girl^^^ знам дека е така дека до два пати ке изгураат некако, но три пати па и повеќе нема шанси<SPAN =smText></SPAN>
   Еххх ама сте "искусни" на какви бе партнери сте налетувале вие.... од два-три пати сте немале повеќе секс наеднаш ?????, како што гледам не сте имале зш тврдите дека не е возможно, епа немојте да се декларирате како искусни...зш не сте го искусиле вистинското.
Не мислам да се докажувам колку сум искусна во сексот затоа што не станува збор на темата за нашето искуство, него издржливоста во сексот после едно јако сексање.Мислам дека е јасно сега , нели?Поиздржливи се девојките
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 23:38
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

епа тоа и мене ми е зборот, што е важно ако првиот пат биле само 5 минути, кога после на втор пат е пуздер напраена
Ma nemoj, puzder napravena.Kao ja rasturi od e**nje.Dali taa tebe ne te *ebese mil moj* ?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 01:27

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

епа тоа и мене ми е зборот, што е важно ако првиот пат биле само 5 минути, кога после на втор пат е пуздер напраена
Ma nemoj, puzder napravena.Kao ja rasturi od e**nje.Dali taa tebe ne te *ebese mil moj* ?

не ме сфати нели???????? шизика, секогаш мисли на тоа јас го изебва, епа зборот ми е, колку што она е*е, толку поише машкото е пофраер

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 02:44

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brmm brmm напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Да girl^^^ знам дека е така дека до два пати ке изгураат некако, но три пати па и повеќе нема шанси<SPAN =smText></SPAN>
   Еххх ама сте "искусни" на какви бе партнери сте налетувале вие.... од два-три пати сте немале повеќе секс наеднаш ?????, како што гледам не сте имале зш тврдите дека не е возможно, епа немојте да се декларирате како искусни...зш не сте го искусиле вистинското.
Не мислам да се докажувам колку сум искусна во сексот затоа што не станува збор на темата за нашето искуство, него издржливоста во сексот после едно јако сексање.Мислам дека е јасно сега , нели?Поиздржливи се девојките

Мајоооооооооооооооо ме влечеш за јазик и ми отвараш стари раниииииииииии!!!!  

Леллллллллллллллллллееееееееееееееее куку мори мајко, зошто јас не сум ти дечко, па да видиме дали и како ќе збореше тука на форумчево!!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 08:28
NRGMKD ништо не те влечам за јазик, нели: ))
А кога би ми бил дечко , значи само „убајни„ би пиошувала на форум, која самодоверба во се*е ја имаш ама никад не знаеш на каква ќе налеташ :))

Мислам дека јасно е прачањето на поставената тема, па затоа кажете дека послем, јак секс до даске први ќе се откажете, први ќе каќете НЕ
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Caligula Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Caligula Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 14:00
Искрено ако иам пролиф може да се одкажам,иначе не.
http://www.myspace.com/boldrik
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 16:54
море и пролиф ако иам, само ќе праам почесто паузи, но откажување????  аааааааааа не не не...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 20:08
Originally posted by Caligula Caligula напиша:

Искрено ако иам пролиф може да се одкажам,иначе не.


e kaj najde sea da go pises ova , bas ko jadam ...uf mis e zgadi   
Кон врв
tommy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: South Africa
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tommy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 21:30
E so vi e muabetov,koj ke kazel prv ne ! Vrska nemotija ! Nema ne be,pocnuva utakmica ... 1vo poluvreme,2ro poluvreme i kraj,pa posle edna cigara do dve i pak jovo na novo NEMA NE !!!  Moze ne,ama na start nesto kao nemozam (obostrano) glava me boli i ostali poznati izgovori a NE na vise pocnata utakmica aaaa bogami NE !
Кон врв
tommy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: South Africa
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tommy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2006 во 21:33
 A i ova drkadziive dobri se :ako iam proliv ako neam ova ke i napraam ona ke i napraam !!! A be gitla tamu !!! noobs
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3132333435 47>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.