IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој прв ќе каже не ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој прв ќе каже не ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3031323334 47>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 14:53
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

   


More luge i ja sum za sex ama ne e tolku bitna izdrzlivosta tipot moze da ''vesla ''cela nok ama biten e kvalitetot

Со издржливоста и квалитетот е важен, па јасно е.

секако дека е важно да си поиздржлив Елени, затоа што ако трае само 5 минути, што ќе осетиш ти за тоа време????? ништо нели??  или таман си се запалила и толку е

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:06

  

    jas ja znam i bravo za Ghost ako ja sovladal tehnikata zatoa sto imam prijateli koi mi imaat priznaeno deka ne mozat da se samokontroliraat.Fala bogu ja imam sreka so ne naletav na nekoj od niv

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:09
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

jas ja znam i bravo za Ghost ako ja sovladal tehnikata zatoa sto imam prijateli koi mi imaat priznaeno deka ne mozat da se samokontroliraat.Fala bogu ja imam sreka so ne naletav na nekoj od niv

Кул би рекла
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:11
епа тоа и не е многу големта тајна, но фала богу дека машкото треба да си се секса често, за да успее да се докопа до таа информација, пошто во такви кругови се движи информацијата  не е многу тајна уште еднаш ќе повторам
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:13
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Eleni Eleni напиша:


   


More luge i ja sum za sex ama ne e tolku bitna izdrzlivosta tipot moze da ''vesla ''cela nok ama biten e kvalitetot


Со издржливоста и квалитетот е важен, па јасно е.


секако дека е важно да си поиздржлив Елени, затоа што ако трае само 5 минути, што ќе осетиш ти за тоа време????? ништо нели??  или таман си се запалила и толку е





mozez i posle tie pet minuti da prodolzez......retki se tie mazite koj na prviot odnos so edna partnerka,mozat mn da se kontrolirat....ama toa lie bitno???
napraj ja cela nokj partali...pa da vidam dali i precat i ednas 5 minuti..........
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:15
епа тоа и мене ми е зборот, што е важно ако првиот пат биле само 5 минути, кога после на втор пат е пуздер напраена
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:15

 

 Ghost ja mislev poveke na saat-dva ,(od partija,neli) teshko mene ako beshe samo za 5minutine vredi soblekuvanjetoosobeno sto jas davam golemo znacenje na predigrata.

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:17
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

 

 Ghost ja mislev poveke na saat-dva ,(od partija,neli) teshko mene ako beshe samo za 5minutine vredi soblekuvanjetoosobeno sto jas davam golemo znacenje na predigrata.

богами и јас давам значење на предигра, од причина што сакам да е веќе влажна и загреана до коске, за да влезам како што треба

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:17
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

 


 Ghost ja mislev poveke na saat-dva ,(od partija,neli) teshko mene ako beshe samo za 5minutine vredi soblekuvanjetoosobeno sto jas davam golemo znacenje na predigrata.




saat/dve so predigra ne e problem........bez...samo so mazi....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:19
саат два со предиграта у сето ова време????? хаххааххаа  јас би додал и уште саат време од мене
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:20

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

епа тоа и мене ми е зборот, што е важно ако првиот пат биле само 5 минути, кога после на втор пат е пуздер напраена


Se nadevam toa puzder znaci deka devojkata uzivalatolku mnogu sto ako ja prasas za nejzinoto ime ne mozela da ti odgovori



Изменето од maja
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:22
Originally posted by Eleni Eleni напиша:


Originally posted by Ghost Ghost напиша:

епа тоа и мене ми е зборот, што е важно ако првиот пат биле само 5 минути, кога после на втор пат е пуздер напраена


Se nadevam toa puzder znaci deka devojkata uzivalatolku mnogu sto ako ja prasas za nejzinoto ime ne mozela da ti odgovori



и би додал дишење длабоко уште едно 10-ина минути после сексот



Изменето од maja
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:24

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

ñààò äâà ñî ïðåäèãðàòà ó ñåòî îâà âðåìå????? õàõõààõõàà  ¼àñ áè äîäàë è óøòå ñààò âðåìå îä ìåíå

 Uste i da uzivash seto toa vreme i ti togas moram da kazam :Devojki sto cekate ?Steta vakov talent da se propusti

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2006 во 15:26
ехехехееее...  епа не сум девојка јеби га иначе ќе го соберев хахахахахаа  се шалам, каков талент бре јас сум пациент
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3031323334 47>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.