IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Во која...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Во која...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 14>
Автор
Порака
meco Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај meco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 09:06

Mimi24 moze na karneval pa i uste da za densame na nekoja od platformite. Ama bez prsluk ne densam a za tanga ke razmislam.

P.S. brisi si gi porakite vo inbox

me nemase ama ne znaci deka ve zaboraviv
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 14:43
Ех јас еве втора недела сум во Италија и од овде пишувам.Италија ау па за мене е земја во која пораснав,земја која ја познавам добро како МК.Работата ме носи ваму.
А за италијаните.Се разликуваат многу од нашите момци.Немаат огртаничувања во сваќањата околу те*е и твојот начин на живот.Се е дозволено освен крајности нели? И се прават би рекла ВО ИМЕТО НА ЉУБОВТА.Кога тој е вљубен е тогаш знај дека ке те држи на дланка, а ти ех па ти се знае ке бидеш најсреќната...:))

Добро патување ти посакувам во Италија:)
И обавезно посети некој добар бутик и најважното присуствувај и биди дел од добрата забава во сабота во дискотеките:))



Изменето од maja
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 00:49

Сиднеј, Лондон, Барселона

Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2005 во 15:46
.......се мислам да пишам што би сакал да посетам и многу е тешко......многу тоа би сакал......ако морам да одберам нешто еве би потенцирал Африка.......ако ја посетил некој нека пише некој збор ........велат дека боите таму биле единствени ,неповторливи......Што би препорачал.........АКО НЕКОЈ МОЖЕ ДА СИ ДОЗВОЛИ НИКАКО НЕ СМЕЕ ДА ГО ПРОМАШИ АМСТЕРДАМ , ОД СРЦЕ ГО ПРЕПОРАЧУВАМ........
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2005 во 15:51
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

.......се мислам да пишам што би сакал да посетам и многу е тешко......многу тоа би сакал......ако морам да одберам нешто еве би потенцирал Африка.......ако ја посетил некој нека пише некој збор ........велат дека боите таму биле единствени ,неповторливи......Што би препорачал.........АКО НЕКОЈ МОЖЕ ДА СИ ДОЗВОЛИ НИКАКО НЕ СМЕЕ ДА ГО ПРОМАШИ АМСТЕРДАМ , ОД СРЦЕ ГО ПРЕПОРАЧУВАМ........


поготово Африка е сеа интресна..коа кај нас е грч ладно ...
Motivation is game in my hands
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2005 во 12:38
од двај чекам да одам во Парис
неможам да издржам
во последно време само планирам негде да заскитам надвород македонијава
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2005 во 17:11
Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

од двај чекам да одам во Парис
неможам да издржам
во последно време само планирам негде да заскитам надвород македонијава
lele Paris cccc kolku jas sakam da odam tamu sum bil na mnogu drugi mesta ama sakam u Parissssssssssss sea sum u Buk*rest i vikaad deka bil Paris na balkanot ama toa ne e toa
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2005 во 23:23
mesto kade sto sakam da otidam e Los Angeles Usa, a mesto koe sto mi ostavilo najubav vpecatok se dve, MInhen i Toronto, no mnogu poveke Toronto, pogotov mostot tokmu na nijagarinite vodopadi koj sto vsusnost pretstavuva i granica pomegju Canada i Usa... Prekrasna ubavina, ustvari cel Toronto e nesto prekrasno, svoja prikazna za sebe... Mora da go posetitie
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2006 во 04:23
Ја највеќе сакам да идам у Сиднеј, па после у Њу Јорк, Петерсбург, Дубаи и Лас Вегас( да имам милионче и да се искоцкам)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 02:48

Originally posted by Maro Maro напиша:

Ја највеќе сакам да идам у Сиднеј, па после у Њу Јорк, Петерсбург, Дубаи и Лас Вегас( да имам милионче и да се искоцкам)

пре би Мелбурн отколку Сиднеј, не за друго, градот е лудница, од она што сум слушал за Мелбурн...

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2006 во 09:10
Мачу Пичу! Бил некој таму?


Изменето од Dogi
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 04:50

Сиднеј го прогласија за најубав град на светот за 2005 од повеќе списанија и магазини, а 2004, 2003 беше втор и трет позади фиренца. Летово идам за сиднеј 90% мора да се види.



Изменето од Andjelina - 23.Октомври.2009 во 01:07
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2006 во 04:51
Иначе земја во која сум бил многу пати и во која сакам да идам уште 1000 пати е Словенија...милина.


Изменето од Maro
Кон врв
Ne,a ti? Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ne,a ti? Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2006 во 02:25

Originally posted by Maro Maro напиша:

Èíà÷å çåì¼à âî êî¼à ñóì áèë ìíîãó ïàòè è âî êî¼à ñàêàì äà èäàì óøòå 1000 ïàòè å Ñëîâåíè¼à... 36;èëèíà .

Si bil/a na izvorot na Sava?Fenomenalen e.

Mesto sto sigurno ke go posetam povtorno e Sidney.

Mesto sto ne sum bila,a imam zelba e Brazil.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.