IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Кандидати за претседател
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кандидати за претседател

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 15>
Автор
Порака
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2008 во 23:59
vazno da e zensko,a?
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 00:09
Originally posted by apce apce напиша:

a da si otvori Boskovski edna tulumbara a лутина




I vo nea da ima i viski pored boza i limunada pa da mu ide Branko sekoj den u gosti.
намигнување
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 00:18
Originally posted by nelson nelson напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Култузин со ова напишаново во врска со "тигрицата"од Тетово навистина ме изненадуваш...непријатно.



-Zosto? a za Vilma? nemas komentar...




Дали ја спомнав Вилма?...те молам доколку немаш адекватна реплика на напишаното не мора да ми реплицираш...и потруди се понекогаш да дадеш свое мислење...благодарам...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 00:19
A da se staam i ja na spisok za prezident ? размислување 

 ма%20ајде ...ma jok, se znam kakov sum, odma ke pocnam da se motam po skandinavskite zemji...tamu zeni ima poise na vlast трепкање
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 09:50
Originally posted by moira moira напиша:


Originally posted by nelson nelson напиша:




Originally posted by moira moira напиша:

Култузин со ова напишаново во врска со "тигрицата"од Тетово навистина ме изненадуваш...непријатно.



-Zosto? a za Vilma? nemas komentar...
Дали ја спомнав Вилма?...те молам доколку немаш адекватна реплика на
напишаното не мора да ми реплицираш...и потруди се понекогаш да дадеш
свое мислење...благодарам...



- citas li ti? pa se dosega bese moe mislenje...jas ne prepisuvam i ne postiram... a za repliciranje se i trudam nikogas da ne ti repliciram oti nema smisla...
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 14:38
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by nelson nelson напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Култузин со ова напишаново во врска со "тигрицата"од Тетово навистина ме изненадуваш...непријатно.



-Zosto? a za Vilma? nemas komentar...




Дали ја спомнав Вилма?...те молам доколку немаш адекватна реплика на напишаното не мора да ми реплицираш...и потруди се понекогаш да дадеш свое мислење...благодарам...



Го читам ова и гледам дека сте близу до вистинскиот погодок нормално доколку ние се прашуваме.
По подобна, повистинска и пореална личност за претседател на Македонија во ова време нема од Вилма Трајковска. Ви се допаѓало вам или не таа е правата особа за оваа држава и овој народ.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 14:41
Со што тоа е подобна Вилма Трајковска за претседател.

Мојата комшика е поподобна од неа...ако репер за претседател треба да е дилетант во политиката и водење домакинство.

Што се нема да ни се протури во државава...па дури и анонимуси кои се патем tabula rasa за политика дека се подобни.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 14:43
sigurno znae da plete i ekla podobro od nekoj drug kandidat голема%20насмевка
Кон врв
Тречи Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Царевићот

Регистриран: 22.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 414
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Тречи Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 15:07
Ѕинго за претседател па да копаме мермер и да добиваме бонове!
Книге децо книге......
Речи свима ко си,не штиди се своје вере,и буди поносни син Православја!

Кон врв
lilica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lilica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 16:28
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

sigurno znae da plete i ekla podobro od nekoj drug kandidat голема%20насмевка

ej alal da ti e za ovaa.eee, ne mi teknalo do sega koga agitiram, za vreme na kampanjata, da se ispofalam oti znam da sijam i da pletam ama od se najdobro nauciv DA KRPAM Siromastijava SITE ne dokusuri! На следните избори, жените кандидатки, нека кажат што знаат од домакинските работи, па да видиме....може повеке од две ке влезат во Владата.Со среќа жени!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 16:29
ZA KRPENJE SME SITE MAJSTORI голема%20насмевка ....... KRPI , TRPI голема%20насмевка .. zatoa TRPE i TRPANA se najtradicionalnite iminja vo MKD folklor голема%20насмевка

Изменето од miroslav_g8 - 23.Декември.2008 во 16:36
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 16:37
Originally posted by orlov orlov напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by nelson nelson напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Култузин со ова напишаново во врска со "тигрицата"од Тетово навистина ме изненадуваш...непријатно.



-Zosto? a za Vilma? nemas komentar...




Дали ја спомнав Вилма?...те молам доколку немаш адекватна реплика на напишаното не мора да ми реплицираш...и потруди се понекогаш да дадеш свое мислење...благодарам...



Го читам ова и гледам дека сте близу до вистинскиот погодок нормално доколку ние се прашуваме.
По подобна, повистинска и пореална личност за претседател на Македонија во ова време нема од Вилма Трајковска. Ви се допаѓало вам или не таа е правата особа за оваа држава и овој народ.



Вилма Трајковска-најподобна за претседател???
Како тоа?Заради тоа што беше жена на претседател?Па тогаш што да не е Снешка Георгиевска...она барем има паларии...и поубаво пере париња...До каде ќе оди нашата ступидност...ах,бе народе Македонски...
Ај нека ми објасни некој,навистина,зошто е Вилма најпогодна за претседател?Која е логикава?
Еве јас сум глупава па не ми е јасно.
Значи сите жени чии мажи се лекари,ајт на клиника да лечите луѓе
Сите чии мажи се шофери,брзо камионите в раце(штом мажот е шофер по оваа логика и жената мора да знае да вози)
Сите кои имаат мажи полицајци,пиштолите на појас,правец полициска станица....
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 16:37
a kuburot normalno , za teski vreminja ........ da se utepame samite koga vekje nikoj ne saka ni k*rsum da arci na nas смеење
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2008 во 16:38
jas sum za SNEŠKA голема%20насмевка bar dobro izgleda трепкање . kje imame najjebozoven pretsedatel barem голема%20насмевка

Изменето од miroslav_g8 - 23.Декември.2008 во 16:38
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.