IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Зошто мажите сакат по тупи жени ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зошто мажите сакат по тупи жени ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 14>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2008 во 17:46
Oti mislat deka se ostrilki
Кон врв
DjSpakY Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DjSpakY Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2008 во 23:40
bas jas ne sakam takva deka nema nisto da se razbere tupa si e tupa ...
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2008 во 18:51
ne site mazi sakaat tupa zena,ama pogolem broj na mazi sakaat zena shto znae i unee se,ama sekogas da si molci za negovite nepostapki............da ne mu popuva nashki kazano
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2008 во 20:15
Полесно можат да ја прелажат........
за после да ја бројат како женска
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2008 во 23:21
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Полесно можат да ја прелажат........
за после да ја бројат како женска
 
 
Cista logika ..... аплаузголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
големо%20гушкање
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2008 во 18:51
Одговорно тврдам...
дека само тупав маж...
може да сака тупава жена...
Од кај ова дека мажите сакаат...тупи жени...
а што уствари е тупа жена...???!!!
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2008 во 19:07
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Одговорно тврдам...
дека само тупав маж...
може да сака тупава жена...
Од кај ова дека мажите сакаат...тупи жени...
а што уствари е тупа жена...???!!!


gospodine  ako  tvojata  ideologija  na  ziveejne  ti  ja  razoruva  nekoja"  paralelno  na  toa  tvojata  maskost  ke  bide  na  nula  pa  taka  za  da  ne  se  sluci  toa  tvojata  sakana  treba  da  pocituva  do  tolku  sto  taa  treba  da  izgleda  kako  tupa  sto  znaci  ne  se  problem  podatocite  vo  nejzinmata  glava  nego  problem  e  kako  taa  gi  koristi  tie  podatoci  pa  zatoa  od  praksa  dokazano  e  deka  koga  tie  podatoci  vo  nejzinata  glava  voopsto  ne  postojat  e  najdobro  za  mazot  i  vo  taa  situacija  toj  se  razviva  vo  normalna  licnost  a  vo  site  druge  e  papucar  pa  izgleda  ti  i  zivees  kako  papucar  pa  zatoa  toj  nacin  na  zivot  ti  e  normalen.   zasto  maskosta  i  zenstvenosta  se  raszlicni  formi   -  sprotivni    -  a  ne  isti   dva  isti  pola  se  odbivaat  a  sprotivni  se  privlekuvaat   pa  zatoa  ako  baras  ti  da  si  ist  kako  nea  ili  obratno   vo toj  slucaj  edniot  od  vas  ke  bide  rob   vo   mejdzusebnoto  odnesuvajne................................................................................
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 03:16
ne veruvam deka sakaat TUPI zeni.
samo saka TOJ da ima barem 2 grama povekje mozok od negovata zena. ne sakaat popametni od niv.

i jas sakam mazot da e popameten od mene, barem malku, pa ne mozam bre jas ne se da mislam i site problemi da gi resavam, neka misli i toj

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 03:31
Јас сакам тупи мажи хи,%20хи...
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 03:35
Originally posted by IQ IQ напиша:

ne veruvam deka sakaat TUPI zeni.
samo saka TOJ da ima barem 2 grama povekje mozok od negovata zena. ne sakaat popametni od niv.

i jas sakam mazot da e popameten od mene, barem malku, pa ne mozam bre jas ne se da mislam i site problemi da gi resavam, neka misli i toj

леле IQ
зар не обожаваш кога се е во твои реце,наместо да слушаш друг да решава
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 03:37
...спротивно...мажите се палат на паметни жени иако притоа чувствуваат... ај ке будам поумерена и ке кажам дека помалку се плашат, но тоа им ја зголемува желбата да освојат, се палат на тоа, ги возбудува...а и исходот е крајно неизвесен...нели...?трепкање
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 03:37
ne milo, se nerviram koga jas treba na se da mislam. mozebi mislish deka taka e podobro, ama ne e.

Изменето од IQ - 20.Декември.2008 во 03:37

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 14:16
Originally posted by dejanpp dejanpp напиша:


gospodine  ako  tvojata  ideologija  na  ziveejne  ti  ja  razoruva  nekoja"  paralelno  na  toa  tvojata  maskost  ke  bide  na  nula  pa  taka  za  da  ne  se  sluci  toa  tvojata  sakana  treba  da  pocituva  do  tolku  sto  taa  treba  da  izgleda  kako  tupa  sto  znaci  ne  se  problem  podatocite  vo  nejzinmata  glava  nego  problem  e  kako  taa  gi  koristi  tie  podatoci  pa  zatoa  od  praksa  dokazano  e  deka  koga  tie  podatoci  vo  nejzinata  glava  voopsto  ne  postojat  e  najdobro  za  mazot  i  vo  taa  situacija  toj  se  razviva  vo  normalna  licnost  a  vo  site  druge  e  papucar  pa  izgleda  ti  i  zivees  kako  papucar  pa  zatoa  toj  nacin  na  zivot  ti  e  normalen.   zasto  maskosta  i  zenstvenosta  se  raszlicni  formi   -  sprotivni    -  a  ne  isti   dva  isti  pola  se  odbivaat  a  sprotivni  se  privlekuvaat   pa  zatoa  ako  baras  ti  da  si  ist  kako  nea  ili  obratno   vo toj  slucaj  edniot  od  vas  ke  bide  rob   vo   mejdzusebnoto  odnesuvajne................................................................................

Fala ti boze...
sto go prati...dejanpp...
da me prosvetli...
najposle eden prakticar...da mi ja kaze tajnata...
za svetiot gral na masko-zenskite odnosi...
maskost...i... zenstvenost....
fala ti...fala ti...

P.S. A ja pa se cudam zosto ne mi se diga...
na intelegentni zeni... zato sto me teraat da nosam papuci...
pa maskosta mi se gubi vo moreto na neizziveani fantazii...
za tupi zeni ...koi gi ima vo svesta na tupite mazi...
koi mazi...ako nisto drugo...
edno sigurno znaat...
da d*kaat pojmovi..



Изменето од којсумјас - 20.Декември.2008 во 18:07
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2008 во 15:08
Originally posted by dejanpp dejanpp напиша:


gospodine  ako  tvojata  ideologija  na  ziveejne  ti  ja  razoruva  nekoja"  paralelno  na  toa  tvojata  maskost  ke  bide  na  nula  pa  taka  za  da  ne  se  sluci  toa  tvojata  sakana  treba  da  pocituva  do  tolku  sto  taa  treba  da  izgleda  kako  tupa  sto  znaci  ne  se  problem  podatocite  vo  nejzinmata  glava  nego  problem  e  kako  taa  gi  koristi  tie  podatoci  pa  zatoa  od  praksa  dokazano  e  deka  koga  tie  podatoci  vo  nejzinata  glava  voopsto  ne  postojat  e  najdobro  za  mazot  i  vo  taa  situacija  toj  se  razviva  vo  normalna  licnost  a  vo  site  druge  e  papucar  pa  izgleda  ti  i  zivees  kako  papucar  pa  zatoa  toj  nacin  na  zivot  ti  e  normalen.   zasto  maskosta  i  zenstvenosta  se  raszlicni  formi   -  sprotivni    -  a  ne  isti   dva  isti  pola  se  odbivaat  a  sprotivni  se  privlekuvaat   pa  zatoa  ako  baras  ti  da  si  ist  kako  nea  ili  obratno   vo toj  slucaj  edniot  od  vas  ke  bide  rob   vo   mejdzusebnoto  odnesuvajne................................................................................
 
 
Од болдираното заклучив дека најдобро за мажот е женската глава да биде празна, ослободена од податоци... за да може мажот да се развива како нормална личност... Во спротивно е папучар?...збунетост
Значи, сите мажи кои покрај себе имаат паметни жени се развиле во ненормални личности, папучари, робови... и како два исти (паметни) полови, се одбиваат...?збунетост
И сега што треба, според тебе, паметните жени да направат делејт на базата на податоци во своите главчиња... за да може вие мажите “нормално“ да се развивате...?
Колку поими имаш испомешано на едно место?
Да не сакаш да поставиш некоја нова теорија, за законитостите на привлекување/одбивање меѓу спротивни/исти полови???
На пример: големината ма привлекување на два спротивни пола (машки&женски) зависи обратнопропорционално од количеството на искористена сива маса во женскиот мозок...?
Или така некако...?
Ами што да прават оние “несреќни“ женички што се родиле со памет во глава... би требало да се привлекуваат, по твое, само со тупи мажи... или со тупи жени...?збунетост
 
 
 
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.