IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Стенкање за време на секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Стенкање за време на секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 20:47
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

Dolzinata cela...na moeto telo

tvoja, polegni ja...

no dozvolimi teshko da disham za moment

... muzika glasna da napravam... i vo nea cel da potonam...

трепкање
 
Koj si znae si znae ...kaj si be ti dosega a????? газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
знаеш деголема%20насмевка
Кон врв
poluden Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јуни.2008
Локација: Yugoslavia
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај poluden Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 22:01
Originally posted by fiks fiks напиша:

не сакам да вика,ми го одзема вниманието,на машко за добар секс му треба концентрација.
 
obidi se so koncetrat ... za kokoski nosilki намигнување
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2008 во 18:49
stenkanjeto e ubavo

mnjkl
Кон врв
LOSA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LOSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 01:50
АХАХАХА ЛЕЛЕ ОВДЕ БИЛО ИНТЕРЕСНО СО ТЕМИВЕ КАЈ БЕВ ЈА ДО СЕГА. СТЕНКАЊЕ Хмммм ПА ТРЕБА ДА ВИДИТЕ ПРВО ДАЛИ ПАРТНЕРОТ САКА СИЛНО СТЕНКАЊЕ ИЛИ ТИВКО ИЛИ НЕ ЗНАМ КАКВО СТЕНКАЊЕТО Е РЕЛАТИВНО СЕ ПРИЛАГОДУВА ИМА НЕКОЈ УЖИВА ДА ГО СЛУША ПАРТНЕРОТ КОГА СТЕНКА ГЛАСНО НЕКОЈ ПАК НЕ УЖИВА ВО ТОА ТАКА ДА ЈАС СЕ ПРИЛАГОДУВАМ НА ПОТРЕБИТЕ АЛИ АКО МИ ДОЈДЕ ОНАКА ЛЕЛЕ
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:12
a koja ne stenka neka mi pise
Кон врв
LOSA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LOSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:18
ЛАКИ_БУ СИТЕ СТЕНКААТ А ТИ СТЕНАКШ ???
Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:19
Obozavam koga nekoja tivko mi stenka
Кон врв
LOSA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LOSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2008 во 02:20
НЕ САКАШ СИЛНО КОГА ВРЕСКА?????
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 10:39
Originally posted by fiks fiks напиша:

не сакам да вика,ми го одзема вниманието,на машко за добар секс му треба концентрација.
 
....gluposti...zivi....ako tebe ti treba mirna sredina i tvka za da mozes da se skoncentriras za "DOBAR"  sex.........togas sedi si sam i kuti si........
 
a be ako ne stenkas  kako partnerot ke vidi ili oseti deka ti e ubavo ili deka uzivas..........ne da urla kako lud/ili ludaca///da piska......ama onaka sexi bas e interesno..........jas da uzivam i stenkam kolku sto mi  e ubavo.......
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 20:34
Se poveke krevetot mi stenka...da go menjam ? размислување
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 21:58
ne e do krevetot....do stilot e

Изменето од butterflyM55 - 04.Декември.2008 во 21:58
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 22:15
Stanuvam se poveke ofanziven голема%20насмевка
Кон врв
nnikol Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nnikol Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2008 во 21:33
stenkanjeto i ispustanjeto zvuci pri seks e prirodna i spontana rabota,no sto ako toj ti vika;potivko,da ne ne slusnat!
подобро е да ти завидуваат одколку да те сожалуваат
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2008 во 22:07
Originally posted by punk4e punk4e напиша:

dali stenkajeto ja zgolemuva zelbata za sex?



zavisi od shto e prouzrokovano stenkanjeto.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.