IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој прв ќе каже не ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој прв ќе каже не ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 47>
Автор
Порака
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 00:33
Originally posted by Nikola84 Nikola84 напиша:

USPESNI ZENI NEMA, NIVNIOT USPEH GO POSTIGNUVAAT SO DODVORUVANJE KAJ MAZITE ZA DA STIGNAT DO KARIERA


SEKOJ SO SVOETO TAJNO ORUZJE
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 00:33
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

море ако сака жена да издржи, брат верувај дека ќе и паднеш на колена па ја на мајка да е
  Така е, кој сака нека се прави маж, жената може повеќе да издржи
Кон врв
elena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 804
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 00:58
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

море ако сака жена да издржи, брат верувај дека ќе и паднеш на колена па ја на мајка да е

Poslem ke uspees da stanes ili ke ti se tresat kolenicite?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 01:01

Originally posted by elena elena напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

море ако сака жена да издржи, брат верувај дека ќе и паднеш на колена па ја на мајка да е

Poslem ke uspees da stanes ili ke ti se tresat kolenicite?

зашо да станам????  па милина ќе ми биде да си лежам до неа ехееее долго долго после сексот

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
elena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 804
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 01:02
Nema da lezis ke kleces na kolena
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 01:11

право да ти кажам, све ќе праам у тој момент, али... биди сигурна дека клечењето би ми била крајна ама ептен крајна комбинација која што вопшто нема ни да влезе у игра  освен се разбира ако позата не го бара тоа



Изменето од Ghost
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
leontina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leontina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2006 во 13:56
LOLLOLLOLLOLLOLLOLEmbarrassed
Кон врв
Nikola84 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 03:09

(brmm napisa ка е, кој сака нека се прави маж, жената може повеќе да издржи)

OD KOGA ZENITE POCNAJA DA SE PRAVAT HRABRI I IZDRZVIVI KOGA DO VCERA VIKAA DEKA NEJKAT SEX SAMO LUBOV ZA TOA STO SEXOT GI BOLEL GUBELE NEVINOST GUBELE(nezmam sto) I USTE KAKVI NE GLUPOSTI

Кон врв
Nikola84 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 03:10
NE DEKA NEMA DOBRI ZENI IMA ZA SREKA NO MNOGU MALCE
Кон врв
Nikola84 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 03:15
VO EDNA VRSKA POSLE DOLGO ODENJE DEVOJKATA KE MU DOZVOLI SEX NA MAZOT I TOA KOJZNAE SO KOLKU MOLENJA OD STRANA NA MAZOT I KOGA KE ZAVRSAT SO SEXOT ZENATA KE VIKA KOLKU JA BOLELO.... I STO USTE NE I SEGA IM TEKNALO DA KAZAT DEKA BILE POHRABRI STO SAMO SE SILAT NA INTERNET A VO PRAKSA NE E TOCNO.
Кон врв
Nikola84 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikola84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 03:18

(Синдарела rece mazot na st.1)

moze ako ne ja bivalo za odnos so maz mozebi a BI JA PRASAL zosto stavoila slika  gif  so gola zenska dali toa znaci nesti?

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 04:25

Originally posted by Nikola84 Nikola84 напиша:

NE DEKA NEMA DOBRI ZENI IMA ZA SREKA NO MNOGU MALCE

не знам на која страна гледаш другарче, но јас знам премногу добри цури поради кои на премногу машки косата им се крева кога ќе ги видат, и затоа не ти држи ова вода ама ич.... девојки секгаш има убави, ама вистината е дали ти можеш да им влезеш у шема, ништо друго

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
leontina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leontina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 09:22

Originally posted by Nikola84 Nikola84 напиша:

VO EDNA VRSKA POSLE DOLGO ODENJE DEVOJKATA KE MU DOZVOLI SEX NA MAZOT I TOA KOJZNAE SO KOLKU MOLENJA OD STRANA NA MAZOT I KOGA KE ZAVRSAT SO SEXOT ZENATA KE VIKA KOLKU JA BOLELO.... I STO USTE NE I SEGA IM TEKNALO DA KAZAT DEKA BILE POHRABRI STO SAMO SE SILAT NA INTERNET A VO PRAKSA NE E TOCNO.

nikola epa ti ako si naletal na takva licnos to e tvoja sreka

Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2006 во 14:03
Originally posted by Nikola84 Nikola84 напиша:

(Синдарела rece mazot na st.1)

moze ako ne ja bivalo za odnos so maz mozebi a BI JA PRASAL zosto stavoila slika  gif  so gola zenska dali toa znaci nesti?



Мислам дека одговорот го знае секое машко нетреба да те чуди.После две три четири партии машкото ке каже неможам а женското може уште ако сака
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1617181920 47>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.