IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој прв ќе каже не ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој прв ќе каже не ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 47>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 20:41
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

братче, да трае секој секс 7-8 саати, ќе немаме слбодно време верувај ми, оти женине и така се веќе ненаситни, па камоли тогаш, аууууууууу не не... не можам јас сори


hehehehe ghost se otkaza od trkata 
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 20:44
Ме остави вака млад и сам, да ме растргнат на парчиња!!! Мене ми е страввввввввввввв

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 20:50
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Ме остави вака млад и сам, да ме растргнат на парчиња!!! Мене ми е страввввввввввввв



e aj sega da te videme so ke praves????kako ke se snajdes ???
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 20:54
Не знам, шими мама!!! Ако си ти сама и ќе се снајдам јас некако, младо сум силно, храбро!!! Ама ако се навртат и другите е тогашшшшшш..... ќе имате GHOST2 на форумчево!!!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 20:59
 
sega za sega sama sum.....ama mislam deka i drugite ke slusnat i kedojdat
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 21:02
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

 
sega za sega sama sum.....ama mislam deka i drugite ke slusnat i kedojdat


Заеби ти другите дур чујат и дојдат, мене ќе ме нема на форумчево,ќе му ја штрумфнам накај дома!!! Него дај дур сум уште млад, при чиста свест и разум, искористи ја приликава, зашто утре може и стварно , да ме растргна ови другите жени на форумов, и на крај нема да можам нишшшоооо!!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 21:09
ej sakas da kazaes deka se plases od zeni ????
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 21:12
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

ej sakas da kazaes deka se plases od zeni ????


Кој, јас? Нема шанси!!! Ама коа се у група поголема од 3 е тогаш ги избегавам!!! Штетни се по моето здравје!!! Не за друго утре ќе бидам неспособен!!!!

Ја сум ти Крале Марко у мало и модерно издање!!!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 21:21
e bas mi e milo sto si krale marko, jas sum majka tereza u moderno izdanje, da ne recam sranje 
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 21:23
Е супер!!! Ќе се надополнуваме!!! ти ќе ме лечиш коа ќе се "тепам" таму со женине, а јас ќе те бранам од Црни Арапини по форумов!!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2005 во 21:29
vikas ima crni arapini po forumov???? e ne vikaj  tolku da ne te cujat  oti posle ke go nae*es
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2006 во 12:47
Originally posted by kafka kafka напиша:

Двајцата партнери решат да имаат секс до даска.
Кој прв ќе каже : Доста е не можам повеќе?

DECKOTO KE KAZE PRV DOSTA E.

mnjkl
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2006 во 14:39
Originally posted by rebeka rebeka напиша:


Originally posted by kafka kafka напиша:

Двајцата партнери решат да имаат секс до даска.
Кој прв ќе каже : Доста е не можам повеќе?

DECKOTO KE KAZE PRV DOSTA E.
не верувам
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2006 во 14:50

Originally posted by rebeka rebeka напиша:

Originally posted by kafka kafka напиша:

Двајцата партнери решат да имаат секс до даска.
Кој прв ќе каже : Доста е не можам повеќе?

DECKOTO KE KAZE PRV DOSTA E.

малку е непријатна темата за докажување ......јас секако ја бранам машката страна зошто можам да се повикам на лични искуства......и мислам дека често девојките на оваа тема имаат погрешна престава.........се разбира услов е сексот да не се претвори во инат такмичење.........

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 47>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,223 секунди.