IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ЧЛЕНОТ НАД МЕНЕ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЧЛЕНОТ НАД МЕНЕ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 835836837838839 922>
Автор
Порака
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 21:58
ах пусти обврски, друштвово си го запоставив, ај да ви надоместам со нешто убаво , вкусно
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 21:59
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

libeto mi spie sea mene utre u skolo ke si se vidimeљубовposebno ko ke mu go vidam negovite ubavi sini ociтрепкање



i moevo(GOLD) ima sini oci, kazi deka se najubavi...


ah, tie sini oci...
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 21:59
тагадобро ама мора да спијам
Кон врв
GOLD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2695
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GOLD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 21:59
Нека ѕвездите го покријат твоето небо, нека месечината заспие во твојата насмевка, нека љубовта го насели твоето срце, а јас твоите соништа.
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 21:59
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

libeto mi spie sea mene utre u skolo ke si se vidimeљубовposebno ko ke mu go vidam negovite ubavi sini ociтрепкање



i moevo(GOLD) ima sini oci, kazi deka se najubavi...


ah, tie sini oci...
од сини очи нема нишо поубао
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 21:59
Originally posted by Valeta Valeta напиша:

ах пусти обврски, друштвово си го запоставив, ај да ви надоместам со нешто убаво , вкусно



ti srcka sekos ne iznenaduvas, slobodno pak...
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:01
добро ја морам да спијам утре пак ќе си пишуаме чао голд сани и валета големо%20гушкање  големо%20гушкање големо%20гушкање
Кон врв
GOLD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2695
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GOLD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:02
caoo ninicak plavi oci se najubavi heheeeeee pozzzzzz
Нека ѕвездите го покријат твоето небо, нека месечината заспие во твојата насмевка, нека љубовта го насели твоето срце, а јас твоите соништа.
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:02
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

libeto mi spie sea mene utre u skolo ke si se vidimeљубовposebno ko ke mu go vidam negovite ubavi sini ociтрепкање
i moevo(GOLD) ima sini oci, kazi deka se najubavi... ah, tie sini oci...
од сини очи нема нишо поубао



nisto nine nema poubavo nema od ocinjata na moeto zlatce... za drugi oci ne znam i mozam da pretpostavam deka nema


GOLD   
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:04

Еве малку благо
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.
Кон врв
GOLD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2695
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GOLD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:06
Нека ѕвездите го покријат твоето небо, нека месечината заспие во твојата насмевка, нека љубовта го насели твоето срце, а јас твоите соништа.
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:07
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

добро ја морам да спијам утре пак ќе си пишуаме чао голд сани и валета големо%20гушкање  големо%20гушкање големо%20гушкање




Sweet Dreams - Eurythmics

Изменето од Sunny - 26.Октомври.2008 во 22:09
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:09
Originally posted by GOLD GOLD напиша:

Valeta I Sunny
која сум јас, Славица или Тања?
Вистината е нашата најценета сопственост. Затоа ја употребуваме толку штедливо.
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2008 во 22:10
koja sakas mila
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 835836837838839 922>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.