IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Среќен Роденден
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Среќен Роденден

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 635>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 10:08

  ******Happy Birthday  strumfeta *******

ti posakuvame mnogu success and all the best in ur life  ....od mene i site kolegi sto se momentalno okolu mene  ******** 

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 11:59
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 13:25
Originally posted by strumfeta strumfeta напиша:

eve sum jas koj me barase :))fala fala na site


Заедно со групата „Свириме до фајронт“ на Штумфета и го честитаме НАЈСРЕЌНИОТ ДЕН со песната ’Штрумфета Јас сум тој, Штрумфот на сништа твои ...’


Изменето од Dogi
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 13:27

leleee trcav od skolo za da ti cestitam prva .... ama nema vrska....vo sekoj slucaj prva ti cestirav so poraka...:))) ama eve i tuka:

DADE SREKJEN RODENDEN, DA BIDES NAJSREKJNA NA SVET I DA SI ZNAES DEKA MNOOOOOOOOOOGU TE SAKAM!!!!!!

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
motherf**ker Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 77
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај motherf**ker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 13:28
sreken rodenden strumfeta
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 13:53
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН И СИТЕ ЖЕЛБИ ДА ТИ СЕ ОСТВАРАТ....
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 14:02
среќен, среќен роденден штрумфета.....зелбата што ќе си ја замислиш на дување свеќички да биде мал дел од се она што ќе ти се исполни оваа година
Motivation is game in my hands
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 15:54
eve i jas da si ja ispolnam obvrskata:
SREKJEN RODENDEN STRUMFETA,SE NAJUBO DA TI E I DRUGI GLUPOSTI(ne mi zamervi,stalno taka pisam zs ne znam so tocno se kazvit)
Кон врв
angelce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 316
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 19:20

strumfeta

sreken rodenden i site zelbi da ti stanat realnost

 

was ist los?
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2005 во 09:00
Вчера на Хектор му беше роденден Уште еднеш срекен роденден и сите желби да ти се исполнат, многу здравје срека љубов мило.

Денес има роденден Православие.
Срекен доденден нека ми ти е бејб. Се што ќе посакаш да добиеш како денес така и сите наредни денови што ќе те пратат во животот. Нека среќата и љубовта те пратат по стазата по која чекориш во животот. И нека секој ден ти биде посе*ен на свој начин.

Се најубаво ви посакувам и на двајцата.
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2005 во 09:21
...i za Hektorce i za Pravoslavie..... da ste mi srekjni nasmeani veseli, pametni i razmuabeteni so nas na forum
Motivation is game in my hands
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2005 во 09:24
 
Sreken Rodenden Pravoslavie i od mene i ti posakuvam se najubavo vo zivotot  ****
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2005 во 09:26

Хектор, СРЕЌЕН РОДЕНДЕН! Се’ најубаво што би си посакал се*е, ти посакувам те*е!

Денес има роденден Православие.
Срекен доденден нека ми ти е бејб. Се што ќе посакаш да добиеш како денес така и сите наредни денови што ќе те пратат во животот. Нека среќата и љубовта те пратат по стазата по која чекориш во животот. И нека секој ден ти биде посе*ен на свој начин.

Се најубаво ви посакувам и на двајцата.

Ти благодарам најубава душо! Бидејќи овие прекрасни нешта ми ги посакува мојата најмила личност, сигурно ќе ми се исполнат! Те*е моја мила стократно повеќе! Ти посакувам од длабочината на срцето!

Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14598
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2005 во 09:28
A eve posebno i za Hektor iako so zakasnuvanje.....Sreken Rodenden od mene i mnogu uspeh vo se .....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 635>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,289 секунди.