IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Постои ли нешто од кое сте зависни?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Постои ли нешто од кое сте зависни?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 31>
Автор
Порака
angelce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2005
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 316
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:15

zavinsna sum od moeto plisano prijatelce diddl(sekogas mora da go imam so mene koa si legnuvam)

od moite prijateli i drugari 

od kafe(bez kafe ne mozam da se osvestam kade sum posebno nautro)

od kola (bez kola nikade ne mozam da idam)

od cokolada(giotto)



Изменето од angelce
was ist los?
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:19

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

ете така, и внеси малце дух во се*еееееееееееееееее... ти фали тоа мајке ми  а нешто дефинитивно премногу ти фали.... авантуристички живот, глава ставам на трупец ако ова не ти фали......  имам осет за вакви работи верувај
Духче па не сум до тој степен аман немој

знам дека не си де мајуш, полошо си  ама одма да стегнеш едно виски, ама одмаааааааааааааааа  доста ја трескаш глават од земја, ослободи се малце и размисли несвесно, а не свесно ок??????

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:29
Духче немој бе вака да ми кажуваш
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:34
абе маичка не се ослободувај од ништо зш сето тоа е стварна потреба,а и од тоа дуомо иако незнам шо ти е!
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:35

Originally posted by maja maja напиша:

Духче немој бе вака да ми кажуваш

дур ме имаш менееееееееее...... немој да се секираш нити да плачеш  послушај ме и стави одма сега една чаша виски, напи се и пушти си ја омилената весела песна.... После тоа кажи ми духчееееееее тоооооооооооо духчееееееееее мешаааааајјјјјјј духчееееееееееееее  кутар јас, ќе мешам, шо друго ќе праам

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:49
Originally posted by angelce angelce напиша:

zavinsna sum od moeto plisano prijatelce diddl(sekogas mora da go imam so mene koa si legnuvam)od moite prijateli i drugari od kafe(bez kafe ne mozam da se osvestam kade sum posebno nautro)od kola (bez kola nikade ne mozam da idam)od cokolada(giotto)[


Ti si zavisna od itlijanski cokoladni bonboni,neverovatno vkusni se.

A ostanatoto e slichno kako moeto,znaci ne sum samo jas
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:53
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by angelce angelce напиша:

zavinsna sum od moeto plisano prijatelce diddl(sekogas mora da go imam so mene koa si legnuvam)od moite prijateli i drugari od kafe(bez kafe ne mozam da se osvestam kade sum posebno nautro)od kola (bez kola nikade ne mozam da idam)od cokolada(giotto)[


Ti si zavisna od itlijanski cokoladni bonboni,neverovatno vkusni se.

A ostanatoto e slichno kako moeto,znaci ne sum samo jas

па што ти викам јас уживај и релаксштом не си зависна од штетни пороци

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:54
Од нив не сум зависна ама баш од ниеден,па затоа ме разубеди одма, ке уживам во овие мои „пороци„
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 00:57
пази само пократко со лап топот се расипуваат очи,па не ќе можеш после да шмекаш убави момци!
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 08:56

Јас сум зависен од љубовта на сите Личности кои ми се запишани длабоко во срцето. Сето нивно внимание, секој нивен, па и најмал потег ме прави многу среќен, исполнет и полн со енергија за предизвиците на животот. Без мобилниот? Можам. Без телевизор? Без малку не го гледам. Без музика? Да. Без Личностите на мојот живот? НИКАКО!

Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
mia111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 597
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mia111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 10:41
Pocnav da stanuvam zavisna od MOBILNIOT

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 10:50
Јас сум зависна од puzle
од PS2 играм игрички
зависна сум од кујна не искачам
од вас на форумов
од смс ах тој глуп мобилен и од кафе..
и од многу личности кои ми го прават животот прекрасен исполнет со радост среќа и љубов..
ма од се сум зависна

Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 12:09
Zavisnik od ljubov nemozam da nesakam i da ne me sakaat!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 12:30

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.