IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Поздрав
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Поздрав

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 59>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 17:53
pozdrav do Biba_G so pesnata od Peter Green - Fool No More
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:26

Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

А до мене???

Ако,ако...нека,нека...

Поздрав до James Dean



Бибааааааааа ....... за тебе се подразбира....



Со Анастеа не сме се виделе одамна...

   

Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:37
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Поздрав до членот погоре...што ти текна име да менуваш???Што фино до сега ти викав Маки...сега како???Боки???


...za da ne go prepoznaeme...плазењесмеење
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:40
Originally posted by moira moira напиша:


Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Поздрав до членот погоре...што ти текна име да менуваш???Што фино до сега ти викав Маки...сега како???Боки???
...za da ne go prepoznaeme...плазењесмеење


Џабе му се сите имиња,презимиња,аватари,потписи и све му е џабе...му нема спас од нас ...нека ти каже...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:46
...Bobo pozdravche  i dojdi kazhi mi...ima li spas...намигнување
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:50
Iskreno...spas koga ke ideme u 7 krug...Od nekoi raboti nema spas.Pozdrav do moira so pesnata od B.B. King - You`re the boss
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:53
Поздрав до...до...членот погоре(извини ама не ми оди никако )...можеби ќе се заложам за вас...во чистилиштето
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:54
...i tamu mozhe da bideme zagrozeni...jaka konk*rencija imame ...смеење

...pozdrav do Bobo so pesnata I'm too sexy...pardon he's too sexy...http://www.youtube.com/watch?v=ipZDG6__Zfcнамигнување
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:56
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Поздрав до...до...членот погоре(извини ама не ми оди никако )...можеби ќе се заложам за вас...во чистилиштето



...pozdrav do site vo "cistilishteto"...ve izlazhaa...chistilishte ne postoi...sega mislete mu ja...смеење
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 18:58
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Поздрав до...до...членот погоре(извини ама не ми оди никако )...можеби ќе се заложам за вас...во чистилиштето


Biba_G bez gajle...ke ti trgne (nema valjda sekogas da bidam "clenot pogore") A bidejki si jedina koja ja poznavam sto e u cistilisteto...pred idenje ke pomineme od kaj tebe
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 19:02
Originally posted by moira moira напиша:


Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Поздрав до...до...членот погоре(извини ама не ми оди никако )...можеби ќе се заложам за вас...во чистилиштето
...pozdrav do site vo "cistilishteto"...ve izlazhaa...chistilishte ne postoi...sega mislete mu ja...смеење


...моира...ако не постои чистилиштето...тогаш...ништо ни од крукчињата...а тогаш...ништо ни од шлеперите цигари што Маки ги спрема за таму.... Моира...мора да си грешка...
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 19:03
Originally posted by Borjan Borjan напиша:

Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Поздрав до...до...членот погоре(извини ама не ми оди никако )...можеби ќе се заложам за вас...во чистилиштето


Biba_G bez gajle...ke ti trgne (nema valjda sekogas da bidam "clenot pogore") A bidejki si jedina koja ja poznavam sto e u cistilisteto...pred idenje ke pomineme od kaj tebe


Обавезно...ќе ве чекам...и кафе ќе извлечам ако треба...за Вас!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 19:13
Jas sega odam,ke mi pocnat vestite na NOVA TV,a vie bidete mi taka...Do togas ve pozdravuvam so Marva Wright - Members Only (i love that blues) moira i Biba_G
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2008 во 19:21
Поздрав и од мене...до сите овде...со песната...Back To Life,Back To Reality...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 59>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.