IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Никола Г. најдобар или најлош премиер?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Никола Г. најдобар или најлош премиер?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 77>
Автор
Порака
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:05
Kukoc, pa ti ako za 580 den mi baras 12 evra, jas nema da kupam kaj tebe .... ima tolku mnogu prodavnici

i gledam pred se kako mene mi se odrazuva doma sve ova , a ne partiski i oboeno
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:31

sea vie sakate da mi kazete deka deka drugive poveke rabotea od grujo???????? toa ne mi e janso ako gi vrednuvame site premieri do sega sakate da mi kazete deka covekot e najlos?????? od site????????

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:37
ne rabotea povece .... samo ne bea GLUPI kako nego .... ima razlika , neli ? ......
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:50
Pa da be bea popametniii poveke kradea za niv i zatoa sega imaat tolkavi smetki vo banka...se sl*gam epten se poopametni mislea samo za niv a za narodot kut gi bolese ...tocno vo pravo si zAtoa e Grujo glup misli na naordot namsesto da zeme i on da krade!!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:51
a ovogo za narodot go zabole голема%20насмевка
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:55
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a ovogo za narodot go zabole голема%20насмевка
 
 
 
Da da gotov slozni sme jas i ti gotovo priznavam ovie drugive ne bea glupi bea super pametni zatoa sme sega tuka tocno da grujo e glup ovie si bea pametni pogotovo ljubco i branko...epten moze i najpametni zatoa imaat takvi smetki sega!
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:25
eh, Kukoc, a Grujo i negovite kompanjoni za zalenje se ...

onoj sto e na vlast sekogas uziva povlastici i ima zarabotki, megjutoa jas go kritikuvam ona sto mene mi se odrazuuva na semejniot standard .

koga ke donese zakon da gi kaznuva gazdite koi ne gi prijavuvaat vrabotenite, a ne vraboteniot da go kaznuva, kako toj da e onoj sto ne saka da mu tece staz, e togas ke recam, bravo , vaka.... dodeka udira po rabotnikot koj edvaj prezivuva , ke kritikuvam na cel glas

Изменето од butel2 - 13.Август.2008 во 12:25
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:27
a za da dojde do nesto takvo , treba da se stvorat preduslovi ... silna i sigurna ekonomska sostojba vo drzavata ... bez stopanstvo i fabriki , se ostanatoto e veter i magla ...... 
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:34
brkaj gi sopstvenicite na ducancinja i cajdzilnici da prijavuvaat vraboteni , a pritoa da ne se vodi griza dali voopsto mozat da izdrzat i da opstanat vo rabotata ..... ne se samo doprinosite vo prasanje .... vo prasanje e kako da se opstane vo privaten sektor so nikakva ekonomska sostojba na gradjanite ........ a sepak , srednata klasa e preduslov za opstanok na se ..... a nea e nema podolgo vreme тага
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:37
demek , otkako site ce gi prijavat vrabotenite , vo MKD nema da ima nevrabotenost i se ce bide ok ? ....... veter i magla ..... FABRIKI TREBA , a ne prijaveni vo butici , piljari , trafiki , cajdzilnici i sitni trgovski ducani .... FABRIKI ....... 
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:40
seto ona sto postoese a vece ne postoi poradi neodgovorni i banditi koi rakovodea i se uste rakovodat so ovaa drzava ......... bezobzirni propalici i lopovi ...... koi rasprodadoa se sto vredese pod obrazlozenie deka taka trebalo ... taka baral zapad ... nato i eu ... na koi i ne im se diga na nas .... poprvo ce vleze gruzija vo nato i eu otkolku nie .... aloooooo .... osvesti se malku ...... 
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:40
Originally posted by butel2 butel2 напиша:

eh, Kukoc, a Grujo i negovite kompanjoni za zalenje se ...

onoj sto e na vlast sekogas uziva povlastici i ima zarabotki, megjutoa jas go kritikuvam ona sto mene mi se odrazuuva na semejniot standard .

koga ke donese zakon da gi kaznuva gazdite koi ne gi prijavuvaat vrabotenite, a ne vraboteniot da go kaznuva, kako toj da e onoj sto ne saka da mu tece staz, e togas ke recam, bravo , vaka.... dodeka udira po rabotnikot koj edvaj prezivuva , ke kritikuvam na cel glas
 
 
 
Abe vas vi e cudno sto nekoj se zavzema da pocne vistinski da raboti e toa vi e cudno...ovie so kradea kradea pa sea vi cudno so nekoj ne krade ili  pomlaku krade(posto ne veruvam deka ne postoi covek so nema da krade ako ima previlegija vlast)...sekoj koa e na vlast imaa povlastici jas zboram deka covekot e daleku nad site do sega vo trudenjeto,vo ona sto saka da go sraboti...na krajot na krasitata ima pogolema volja od site ostanati dosega premieri misalm ....misalm deka ne sakate da priznaete...no ok e stvarno e Grujo Glup treba da zeme da laze i da krade kako Branko i Ljubco oni stvarno bea pametni zato sme tuka,kaj sto sme!!!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:41
alooo ....... ne rekovme deka nekoj e podobar .... kazuvame deka NIKOJ NE E VO RED .......
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 12:44
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

alooo ....... ne rekovme deka nekoj e podobar .... kazuvame deka NIKOJ NE E VO RED .......
 
 
 
ne aloooo za mene
aj procitaj ja temata zborime koj od nasite premieri do sega e najdobar....
znaci alo za tebe
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2324252627 77>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.