IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4445464748 131>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 16:04
ova se iminjata na povredenite na "EXIT" festivalot..Mrtvata devojka e od Paracin..Lesna im zemja[/B
]
# Evo tacne vesti, a indexov kvazi novinar ne zna ni copy/paste da uradi kako treba. Teške povrede grudnog koša, koje nisu opasne po život, zadobio je Đorđe Markoski (23) iz Prilepa.""Prema nepotvrđenim podacima, tešku povredu glave je zadobila Dafina Anastasova (22) iz Skoplja i ona je u životnoj opasnosti.
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 16:18
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

ova se iminjata na povredenite na "EXIT" festivalot..Mrtvata devojka e od Paracin..Lesna im zemja[/B
]
# Evo tacne vesti, a indexov kvazi novinar ne zna ni copy/paste da uradi kako treba. Teške povrede grudnog koša, koje nisu opasne po život, zadobio je Đorđe Markoski (23) iz Prilepa.""Prema nepotvrđenim podacima, tešku povredu glave je zadobila Dafina Anastasova (22) iz Skoplja i ona je u životnoj opasnosti.
изненадувањетагатагатага
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 19:39
 
 ... Ѓорѓи...ќе биде добро....но ...Дафина....тагатагатагатагатагатагатага
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2008 во 20:06
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 ... Ѓорѓи...ќе биде добро....но ...Дафина....тагатагатагатагатагатагатага
ne samo oni dvajca ...i drugite sto bea povredeni...taznoтагатагатага
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2008 во 02:32
DAJ BOZE DA BIDE SE VO RED SO NIV..NO ZA ZAL PROGNOZITE ZA MLADATA SKOPJANKA SE MNOGU CRNI...OVOJPAT MEDICINATA E NEMOKJNA,SAMO GOSPOD AKO GO IMA ,MOZE DA POMOGNE...POVREDITE NA MOZOKOT SE PRESERIOZNI ZA BILO KAKVA NADEZ..NO NEMA DA SE OTKAZEMe od molitvite za nea..UTRE ZA SITE KE ZAPALAM SVEKJA VO Sv.Dimitrija vo Skopje

Изменето од Makijaveli - 14.Јули.2008 во 02:33
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2008 во 14:32
abe decki ke ima ovaa godina pivo festзбунетостзбунетостзбунетост
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 20:15

велат дека на крајот на август ке биде пиво фест,иако нема сеуште никакви рекламизбунетост

Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
Zdravko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1690
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zdravko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 20:31
ke bide ke bide pivofest za krajot na avgust se sprema.
Луѓето имаат избор, но важно е да се држат до тој избор
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 07:45
Околу 25 Август-и лани мислам тој период беше.

Го има ли ова во некој друг град во Мк?
Туку да ве прашам прилепчани што мислите за новата фонтана со споменик од Итар Пејо?

Изменето од Zajcef - 07.Август.2008 во 07:51
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 15:51
значи,на крајот на август ќе се одржи пиво-фест.
па еве официјална покана до форумските пивопии
да не речете после дека не сме гостопримливитрепкање
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 15:54
to sigurno голема%20насмевка
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 19:00
"Туку да ве прашам прилепчани што мислите за новата фонтана со споменик од Итар Пејо? "

pa ,neli mu gi ukrale cesmite?!намигнување
You live only ONCE!
Кон врв
Zajcef Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
TOTENKOPF

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1252
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zajcef Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 19:34
Како бе му ги украле чешмите?
Кога неправдата станува закон,отпорот станува должност....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2008 во 20:05
taka ... nemale za po dvorovi голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4445464748 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.