IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс за 1000 000$ долари??
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс за 1000 000$ долари??

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 22>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 21:20
..И ТОА..ЏАБЕ..БРЕЕЕЕ...мечтаење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:49
.......голема%20насмевка,ЗА ИЧ,ЗА СИТНО ..А НЕ ЗА ТИЕ ПАРИ...ИМА ОЧИТЕ ДА И ИЗЛЕЗАТ КАКО НА ZBUNET-СТАРИОТ....на%20телефон
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2007 во 22:50
Originally posted by zagor zagor напиша:

.......голема%20насмевка,ЗА ИЧ,ЗА СИТНО ..А НЕ ЗА ТИЕ ПАРИ...ИМА ОЧИТЕ ДА И ИЗЛЕЗАТ КАКО НА ZBUNET-СТАРИОТ....на%20телефон
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
macedonian1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 22.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 136
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macedonian1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2007 во 02:36
Originally posted by zagor zagor напиша:

Originally posted by macedonian1 macedonian1 напиша:

ne blagodaram
neprocenlivo e ona sto go imam pokraj sebe, toa nesto e mojata sreka i zivot , koi pari posle ke mi go nadomestat toa??

 
 
...ZBUNET КАЖА...СО ТИЕ ПАРИ..10 ЌЕ СИ КУПАМ...газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење


mozebi ama vtoroto ne e isto kako prvoto ,nitu pak tretoto kako vtoroto....
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 16:47
Temava na Zbunet me potseti na eden film koj najverojatno povekjeto ste go gledale...
Pa prasanjeto e sto bi napravile vie dokolku nekoj vi ponudi 1 000 000$ vo zamena da pomine edna vecer so vashiot partner?
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 16:53
Mene mi e problem da ne mu se uarni pa da saka uste edna vecer...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 16:59
abe nikad nema
da bide isto posle toa!!!!za kolku sakas pari neka e
nema da bide isto
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 17:00
pa vidi...ne e mala cifra....збунетост
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 17:02
e pa toa e eden od pogolemite problemi,ako ne i najgolem
inaku filmot e "NEPRISTOEN PREDLOG"....ima eden postar so sara gesika parker i ne mi teknuva na drugite akteri..
a ponoviot rimejk e so demi mur,vudi harelston i robert redford..
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 17:06
Zavisi i od negovata reakcija,ako nego voopshto ne mu prechi,neka mi plati taa pa kolku saka neka go zadrzi
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 21:21

Za tolku pari ic nemora ni da mi go vraka...neka si go cuvaплазењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 00:41
Znaci ispaga, znaes - zemas pari , ne znaes - nema pari, a i vo dvata slucai parnerot ima seks so nekojsi drug
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 01:17
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Znaci ispaga, znaes - zemas pari , ne znaes - nema pari, a i vo dvata slucai parnerot ima seks so nekojsi drug
 
Sekoe zadvolstvo se plaka..e sega vo nekoi slucai so pari a vo nekoi ima kompenzacija голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 08:37
ne mi treba 1.000.000 si iam se sto sakam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.