IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 25>
Автор
Порака
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2008 во 08:24
Ne mi se veruva...A be 16 strani se izvrteni za Lila i ako se pogledne nazad se edno pa isto se kazuva. Dobro be luge, ne vi zdosadi samo za nejze da zboruvate? Pa ima uste mal milion emisii na TV sto bi mozele da se komentiraat...a za Lila, se e veke kazano.
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2008 во 11:26
la fille,povtoruvanjeto e majka na znaenjeto
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2008 во 11:28
A be sta da ti pricam...vaka i pravite pogolema reklama so toa sto non stop komentirate za nejze...Gi pottiknuvate lugeto da sednat i da ja gledaat nejzinata emisija...
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2008 во 11:31
Nesvest pagjaat po Lila...
Neznam zasto??
Ja vidov ednas u Ramstor..
Tolku nezabelezitelna "zena",tolku slaba,bez nikakov atribut...
Konceptot na emisijata totalno promashuvanje....prasanjata do gostite,ziva glupost...ne bi komentirala ponatamu..
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2008 во 11:38
nee...zs taka mislite?...samo gi pottiknuvame da ja zirnat ako ne ja videle za da napravat razlika pomegu dobra i losa emisija
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2008 во 12:26
 
 
 
   лила е родена за....гламур....голема%20насмевка   плазење
Кон врв
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 02:33
катастрофа
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2008 во 15:24
Ne sum ja gledala odamna, ama mozam da kazam deka tesko koj moze da i konk*rira... po izvestacenost, prazni muabeti, glupavi prasanja i emisii, kic..
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2008 во 01:13
ima Lila Debila konk*rencija u Melita Rakicevic
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2008 во 22:44
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

ima Lila Debila konk*rencija u Melita Rakicevic
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 01:16
sekoja vtora recenica na lila i e СЕ ШЕГУВАМ dosadna mi e samo se krkori ko pecena
Кон врв
moon_girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moon_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2008 во 11:55
Емисијата е како и другите македонски емисии - здодевна
Кон врв
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2008 во 17:53
Jas mnogu sum zadovolen od ovaa emisija.Ednas gledav kako edni se natprevaruvaa na koj prv ke mu pukne balonot i mnogu bese smesno.
Кон врв
misseli4ka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај misseli4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2008 во 19:10
Интересна е емисијата на Лила...сепак би можело и подобро...
You wanna catch me..? Well kill yor self! We'll meet in hell... I'm going there anyway...     
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.