IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX-5
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX-5

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11191120112111221123 1553>
Автор
Порака
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 16:47
sakas da kazes deka cupeto se sramuva ? голема%20насмевка
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 16:47
дише она дише...во твое присуство...забрзанонамигнување

@ fiks


Изменето од Izzie - 17.Јули.2008 во 16:47
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 16:50
ama ne ja poznavam jas fille miroslave...ne mozam da redam nikakvi kvalifikacii za nea...val veleshe deka ne bila stramezliva..pa sega ne znam dali e cupeto stramezlivo ili ne....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:27
mnogu sum sramezlivaцрвенеењецрвенеењецрвенеењегазење%20од%20смеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:29
op se pojavi la fille.....te nemashe do sega fille....popladnevna odmoranka ili neshto rabota imashe???.....a velish ne si stramezliva...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:32
imav sostanok so knigovoditelkata...ako slucajno gi citase prethodnite strani ke vidis za sto stanuvase zbor...sreka sto se vrativ doma...zatoa sto taa veke 3 dena mi gi kreva nervite...





Inaku, iskreno, ne sum sramezliva licnost...iako ponekogas sakam da "glumam ludilo"газење%20од%20смеењеt.e. sramezlivost
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:35
...Visoki shtikli i crni chorapi..
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:36
Decki kako ste????????????????
 
Fiks,fala sto ja trefna pesnichkata
 
 
Miki ,me izlaza
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:36
se vrtam ako treba i po stopati
tvojot lik me progonuva
me poglednuvas il mi se pristoruvaголема%20насмевкаголема%20насмевка
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:37
citkav neshto ama me mrzeshe..mnogu strani imashe denes pishuvano....abe fille stramot e korisen....ako si bes stram togash si bes cuvstva...ponekogash mene mi e polesno da skoknam od zgrada otkolku da pravam neshto shto me stava vo nekoja nezgodna i stramezliva situacija.....i barem svrshi rabota so knigovoditelkata??
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:40
Ubava pesna e ovaa
Nekako mnogu mi se dopagja.....
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:41
Fille I Fiks....
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:43
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Decki kako ste????????????????
 

Fiks,fala sto ja trefna pesnichkata

 

 

Miki ,me izlaza

arno val eve pishuvame po malku...ti kako si??
a pesnata e malku postara...eve ponatamo
           site te gledaat uuuuuuuuuu
           so pogled strelaat uuuuuuuuu
           a ti veke ne siiiiiiii
           ne si ladna
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 19:43
Fiks, normalno deka sramot e korisen...i sekako deka dokolku nekoi raboti ne sakam da gi pravam jas kazuvam...ne znam da premolcam...demek, sram mi e da kazam...podobro da kazam otkolku da go napravam i posle toa cel vek da se kaam...Normalno ne sum od onie licnosto sto nemaat "ni sram ni perde" tuku ednostavno sum principielna...Mnogu davam, ama i baram...i tokmu toa bese problemot so knigovoditelkata...jas ja plakam, i sakam da znam sto raboti i kako raboti, a ne da mi kazuva deka ne e moja rabota da znam...pa cija rabota e ako ne moja? I denes otidov da si ja soberam dokumentacijata bidejki najdov knigovodstveno biro sto za pola pari od nejze ke mi ja vrsi rabotata...i najmnogu od se sto me iznervira e koga rece deka ne sum jas dovolno pametna za da gi razberam knigovodstvenite programi...mozebi nemam ekonomski fakultet, no imam 7 godini rabotno iskustvo vo finansii i baska sto majka mi e knigovoditel so preku 25 godini rabotno iskustvo...mozebi ne razbiram se, ama dovolno za da sfatam deka me maslosluva...si mislese deka mene shefovite mi se stranci pa moze da gi dere kako saka...e neche mochi...vo ovoj slucaj, ne mi bese voopsto sram sto taa e duplo postara od mene za da i kazam deka ednostavno nekoi raboti ne moze da bidat po nejzino....
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11191120112111221123 1553>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,512 секунди.