IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Причина првиот состанок да е и последен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Причина првиот состанок да е и последен

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:20
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...pa ednashka, so edna forumdzika, izlagam na kafe, i sea muabeti vrtam ova ona, sve i svashta ja, a ona aj sea kazi sho i kaza na tvojata, kaj i si i so kogo si...ama bash sekoja treta rechenica...provocira de i glea na saat celo vreme, aman bre curo ke me ostaish li da go dopijam kafevo i vikam ja...e de kazi mi pa kazi...i ja i vikam, abe vidi sea...i kazav deka sum na kafe so edna od forum, ama i kazav deka e debela i ruzna, ali da znaeshe ona deka si volku ubava garant nemashe da me pushti, i kazav i rekov izvini ke odam malce u toalet, otidov plativ na shank toa kafeto, i niz vrata maglaaaaaaa...ahahahhahaaa...skraja od manjaci napaleni breeeeeeeee...газење%20од%20смеење
коа си и рекол ружна и дебела требало само да и речеш-а да знаев дека стварно си таква немаше ни да ја да дојдам голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:30
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...pa ednashka, so edna forumdzika, izlagam na kafe, i sea muabeti vrtam ova ona, sve i svashta ja, a ona aj sea kazi sho i kaza na tvojata, kaj i si i so kogo si...ama bash sekoja treta rechenica...provocira de i glea na saat celo vreme, aman bre curo ke me ostaish li da go dopijam kafevo i vikam ja...e de kazi mi pa kazi...i ja i vikam, abe vidi sea...i kazav deka sum na kafe so edna od forum, ama i kazav deka e debela i ruzna, ali da znaeshe ona deka si volku ubava garant nemashe da me pushti, i kazav i rekov izvini ke odam malce u toalet, otidov plativ na shank toa kafeto, i niz vrata maglaaaaaaa...ahahahhahaaa...skraja od manjaci napaleni breeeeeeeee...газење%20од%20смеење
коа си и рекол ружна и дебела требало само да и речеш-а да знаев дека стварно си таква немаше ни да ја да дојдам голема%20насмевка


...ne be blu, nebeshe debela ni ruzna, nego so toa sakav da i kazam deka e ubava-da i dam kompliment de, ama glupa...so  ponashanje de...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:32
Епа дека е глупа ке си и набиел комплекс и она ке поверувала во тие ствари и уствари ке си и врател за големата радозналост...глупача една голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:35
zaboravi kako se vikam...........ke se otruev zamalku
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:35
заш ма? па ја ич не памтам имиња...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 01:14
ako mi mava nekoi shovinistichki muabeti i ako se fali imam ova imam ona imam, imam, imam...


AAAAAAA PAMET IMASH LI???


-e nemam ama ke mu kazam na tato da mi kupe, oti on se mi kupuva

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 16:16
Ако е премногу нападен...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 18:08
Ako gi iznese site planovi za nasite zaednicki aktivnosti vo tekot na slednata nedela pa i povekje,pa uste ocekuva deka ke idram po negovoto scenario,a uste ne znae ni koi se moite interesi...epa moram da mu gi unistam planovite
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 18:25
Ako se pofali na drugarkite kakov onaduvac sum
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2008 во 19:15
Originally posted by fragola fragola напиша:

Ako gi iznese site planovi za nasite zaednicki aktivnosti vo tekot na slednata nedela pa i povekje,pa uste ocekuva deka ke idram po negovoto scenario,a uste ne znae ni koi se moite interesi...epa moram da mu gi unistam planovite


...and, what made you think that you could have it your way, I'm not better than the ones before me...ѓавол


Изменето од ...Well... - 28.Јуни.2008 во 19:15
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2008 во 14:09
...baterijata od mobilniot!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2008 во 19:57
Sekoj sostanok so dosadna i napnata atmosfera od koj samo baras nacin sto pobrzo da se izvleces,ne sum go povtorila po vtor pat...gjubre sum
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2008 во 20:01
Originally posted by fragola fragola напиша:

Sekoj sostanok so dosadna i napnata atmosfera od koj samo baras nacin sto pobrzo da se izvleces,ne sum go povtorila po vtor pat...gjubre sum

More ne sum toa se site onie arogantni sushtestva ispolneti so sebesi koi samo se obiduvaat da ti ja dokazat svojata uspeshost i visoka vrednost
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
hanna4ever Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hanna4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2008 во 16:09
Mislam deka prviot sostanok moze mnogu da ni kaze dokolku pravilno gi tolkuvame signalite.. ako na prviot sostanok uste go vidam kako se vrti nastrana po drugi, go preknizuvam i frlam vo kanta
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.