IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Причина првиот состанок да е и последен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Причина првиот состанок да е и последен

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Причина првиот состанок да е и последен
    Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:18
Ste izlegle na prv sostanok so licnost koja prethodno ste ja zapoznale i mnogu vi se dopadnala.Poradi koja osobina,reakcija ili postapka moze taa licnost da vi stane odbivna,ili povekje da ne sakate da izlezete so nea?
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:27
газење%20од%20смеење Алал да ти е за темава...ама ако понам да набројувам отидов у неповрат...не дека може да има многупричини и дека ја барам идеалност...ама може да испадне некој тотален шизофреничар за кој не сум приметила дека е тоа или сл....
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:28
...ehehheee...hahahahhaa...ima ima, takvi sluchaevi...газење%20од%20смеење
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:30
Ajde ako ima...pukaj
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:36
...pa ednashka, so edna forumdzika, izlagam na kafe, i sea muabeti vrtam ova ona, sve i svashta ja, a ona aj sea kazi sho i kaza na tvojata, kaj i si i so kogo si...ama bash sekoja treta rechenica...provocira de i glea na saat celo vreme, aman bre curo ke me ostaish li da go dopijam kafevo i vikam ja...e de kazi mi pa kazi...i ja i vikam, abe vidi sea...i kazav deka sum na kafe so edna od forum, ama i kazav deka e debela i ruzna, ali da znaeshe ona deka si volku ubava garant nemashe da me pushti, i kazav i rekov izvini ke odam malce u toalet, otidov plativ na shank toa kafeto, i niz vrata maglaaaaaaa...ahahahhahaaa...skraja od manjaci napaleni breeeeeeeee...газење%20од%20смеење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:42
Originally posted by fragola fragola напиша:

Ajde ako ima...pukaj
Mене ми се деси еднаш типот да ми каже дека има 25 (и на толку личеше) а после кога излеговме случајно се издаде дека наскоро полни многу повеке голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:45
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by fragola fragola напиша:

Ajde ako ima...pukaj
Mене ми се деси еднаш типот да ми каже дека има 25 (и на толку личеше) а после кога излеговме случајно се издаде дека наскоро полни многу повеке голема%20насмевка


...nisho, slabo si stradala ti, ja bev staen u dzeb vishe, pochna da me mazi i da me tegne za farmerici-stana napadna bajagi...ahahhaahhahaaa
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 16:54
Ako glumi seznajko,a cela vecer tropa gluposti vo vid na 2,3 nauceni recenici,sakajki da se pokaze kolku e iskusen i inteligenten,"samouveren"i povekje se cuvstvuvas kako da si na ispit i sekoj moment si ocenuvan...takvi napnati atmosferi ne sakam da prezivuvam po vtor pat
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:00
Не сакам ПРЕсамоуверени изнервираност
Арогантни изнервираност
Агресивниизнервираност
Ќутливиизнервираност
Типови кои се спремни да ја прочитат цела налепница на амбалажата и уше сто пати тоа да го напраат освен нешо да напраат моабетизнервираностизнервираност
Типови кои не ни се обидуваат да дознаат каква сум и поради тој факт ке треснат нешо без врска како на пример
-Обожавам фудбал
-Кој фудбалер ти е најубав?
изнервираностизнервираностизнервираностизнервираностизнервираностизнервираностизнервираност-ко ја фудбал ради тоа да гледам!!!!!
Не сакам типови кои обожаваат да опсипуваат со поклони мислејки си дека така ке ме увери дека ме сака (појке ке ме увери дека се расфрла со пари без врска) изнервираностизнервираност
Типови кои мислат дека се дуржам стриктно со женски и дека сум озборувачка и редовно го правам тоа со другаркитеизнервираностизнервираностизнервираност

Може звучи мали причини али  ни тој сигурно нема да ми значи кој знае колку ако не го ни знам доволно па затоа на време би го откачила....ако има и една од овие ствари.



Изменето од blueprayer - 27.Јуни.2008 во 17:01
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:02
...abe kazujte sho vi se desilo, a ne sho nejkete da vi se desi, sho nefer curi ste breeeeeeeeeee...плазење
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:05
Хм....знаејки се себе зборлеста и увек има некоја тема за што би можело да се поразговара, нормално, такви луге сакам. Еднаш така се заебав (не кој знае колку сум се заебала али се излажав шо се вика) еден тип  беше супер дружлив и се то по ред. Излегов со него и уствари открив дека типов е таков само кога е пијан (од кај да знам дека бил пијан баш нормално си збореше али ете има разлика од пијанство и пијанство)...а уствари трезен бил жив намќор....тага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:12
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Хм....знаејки се себе зборлеста и увек има некоја тема за што би можело да се поразговара, нормално, такви луге сакам. Еднаш така се заебав (не кој знае колку сум се заебала али се излажав шо се вика) еден тип  беше супер дружлив и се то по ред. Излегов со него и уствари открив дека типов е таков само кога е пијан (од кај да знам дека бил пијан баш нормално си збореше али ете има разлика од пијанство и пијанство)...а уствари трезен бил жив намќор....тага


...газење%20од%20смеење...големо%20гушкање...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:17
големо%20гушкање...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 17:19
e nekoi se sposobni da razmisluvaat samo koga se pijani..
shto ke prajsh.....cepenici se poosetlivi od niv...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.