IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Јанко-Јади Бурек
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Јанко-Јади Бурек

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 40>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 00:43
 
 
    Браво за Јанко...одлично  ја води емисијата...голема%20насмевка  голема%20насмевка
Кон врв
guinevere Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guinevere Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2008 во 07:23
Катастрофа!
Емисијата ниту има концепт, ниту има почеток, ниту крај...
Јанко е медиумски тиранин - поставува прашања, а одговорите не сака да ги слушне.
КАТАСТРОФА!
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2008 во 13:39
 
 
    Каков концепт треба да има...збунетост
    Емисијата има и почеток и крај...сега веќе се гледа
    и надвор од Скопје....и има доста јавувања од страна...
    што значи....е гледана ...и сосема нормално е дека има...
   ....секакви ...што ја гледаат и се јавуваат.......некој сака да
   си каже некоја мака...некој да праша нешто......а има и такви...
   кои ....кршат трески....и тие се со право...исклучувани  од
   Јанко.........голема%20насмевка
Кон врв
devil6 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 62
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devil6 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2008 во 16:22
preavtorska mu e emisijata i stvarno e tiranin
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2008 во 19:59
Ретко го гледам...

Иако има значително подобрување во емисиите и неговиот однос кон гледачите за разлика од порано, сепак не ми се допаѓа. Самиот назив кажува „Јади Бурек„ за кој слој на народот е наменета. Но секој има право да го гледа или не го гледа ако не му се свиѓа, има и други канали со други емисии особено ако има човек кабловскаили сателитска.
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2008 во 22:49


Го сонував Јанко пред некој ден ... .. Многу лошо си помина човекот.... парам парче го напраив у сонот ....   





Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2008 во 22:51
Mislam deka se pretvori vo " Jadi mrsuli "
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2008 во 23:25
Originally posted by james dean james dean напиша:



Го сонував Јанко пред некој ден ... .. Многу лошо си помина човекот.... парам парче го напраив у сонот ....   





 
              Јак сон....нема што........смеење..............на место да си ја
              сонувал...Ели .....од МТВ.....па да ја направеше.....
              ти...Јанко.........плазење
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2008 во 23:31
Originally posted by blashka blashka напиша:

Originally posted by james dean james dean напиша:

Го сонував Јанко пред некој ден ... .. Многу лошо си помина човекот.... парам парче го напраив у сонот ....   

 

              Јак сон....нема што........смеење..............на место да си ја

              сонувал...Ели .....од МТВ.....па да ја направеше.....

              ти...Јанко.........плазење




Мислиш на Ели Танасковска ... ??? Еј таа ми е ...

А Јанко, не знам од кај ми се појави... У недостаток на други сништа ... ми дојде Јанко у сон.... Ама како што реков... Јас го избркав од сонот ...




Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 10:02
Janko,nekako veke stana dosaden..so znam,se nekoi glupi gosti vika..bar da vika nekoi aktuelni,da se zbori za nesto pointresno..nekogas stvarno znae da go zatupi..te edno te isto..gledacite ok,sekoj za svojata maka si kazuva i si se javuva(jes da ima stvarno gledaci koi se so izvinjenje i poveke od glupi,se javuvaat a ne znaat koja im e celta na javuvanjeto)..taka da ponekogas i nego go razbiram..a pa ponekogas ic ne go razbiram.. taka da neam nekoe konkretno mislenje veke za nego..ednas e vakov ednas onakov..
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 10:19
stom nekoj ja kliknal temava da pise znaci sigurno  go gledal nekolku pati za da kaze komentar.... inaku jas go gledam ne deka e on interesen nego deka nema so da pravam  bas sakam da go cujam glasot na onie so jadat burek...inaku janko e tezok ama bas tezok prostotilak...navivac na vardar...a da mu kazam da nabroi 3 igraci od akutelniot sostav nemqa da moze eden da kaze!!!misalm ili ke kaze novinar.....leelelel supacina teska голема%20насмевка izvinete na izraz
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2008 во 19:20
Nema problem be so..si go kazuvas svoeto mislenje..uzivaj..
Кон врв
mikeg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikeg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2008 во 11:29
JAS SAKAM DA KAZAM DEKA OVAA EMISIJA E MNOGU DOBRA I JANKO SAMO TAKA NEKA PRODOLZI
Кон врв
james dean Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4476
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај james dean Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2008 во 12:16


Шупелка невиџена










Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.