IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како раскинувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како раскинувате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 15>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:02
смеењеtaka treba,da se naucat na red............za drugpat da si znaat....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:02
mislis "diplomatski" answer?

(ali vidi, od iskustvo, najlesen nacin da dojdes do "brz" sex e so drugarkite na bivsata, posto neli celo vreme i lezelo na usite...kolku e dobar, me rasturi, ova ona......pa i cim si dostapen poobicno ne cekat mnogu)
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:03
no comment
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:04
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

no comment


truth hurts....i know honey
Кон врв
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:09
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

mislis "diplomatski" answer?

(ali vidi, od iskustvo, najlesen nacin da dojdes do "brz" sex e so drugarkite na bivsata, posto neli celo vreme i lezelo na usite...kolku e dobar, me rasturi, ova ona......pa i cim si dostapen poobicno ne cekat mnogu)


Тоа колку бил добар важи додека е заедно со дечкото,
после тоа излегува на виделина дека всушност и не бил тоооолку добар!
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:09
Originally posted by Irenica Irenica напиша:

Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Факт е дека секој себе се става на пиедестал и дека сите носиме нарцисоиден генетски код во нас, нооо..... шшшш....свиркањесмеење



Рече скорпијата!
Ајдееееееее...


Скорпијо! Нели реков шшшшшшшш......јавна тајнанамигнување
газење%20од%20смеење
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:12
Originally posted by Irenica Irenica напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

mislis "diplomatski" answer?

(ali vidi, od iskustvo, najlesen nacin da dojdes do "brz" sex e so drugarkite na bivsata, posto neli celo vreme i lezelo na usite...kolku e dobar, me rasturi, ova ona......pa i cim si dostapen poobicno ne cekat mnogu)


Тоа колку бил добар важи додека е заедно со дечкото,
после тоа излегува на виделина дека всушност и не бил тоооолку добар!


bitno e tajmingot!
(zatoa i zadolzitelno ja nosis doma i sabotiras telefon)
Кон врв
hanna4ever Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 239
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hanna4ever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 23:04
trpam trpam trpam i koga ke mi prelee casata stanuvam nedostapna
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2008 во 18:49
Ja
nikoas ne i raskinuam...
Moze ona mene
ama
ja
uvek ostanuem u nadez...

I uvek ja cekam....

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 00:48
...ma goni se u picku materinu...jebem ti mater da ti jebem...pa sleduva..bum ,bam ..tres.pljasss..auuu..leleeee..joooojjjj.. !
zab: sekoja edna, sto dosega ne gi slusnala ovie zborovi od moja usta,ili ne bila vo dadenata situacija od primerot ,i site onie sto go preziveale istoto ,e so mene vo vrska...!!!!

Изменето од zagor - 27.Јуни.2008 во 00:50
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 01:03
НЕКОЛКУ ПАТИ КЕ ЈА ПРЕМИСЛАМ........И ПОСЛЕ СЕ МИ Е СМЕШКА........СО СРЕКА НА ПАТОТ ПОНАТАМУ
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 01:35
...se gubam odednashka i iznenadno ko izgorena kometa, da se chudi sho ja snashlo vishe...газење%20од%20смеење
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 01:43
so e ova be se po tvoe i caoooooooooooooooooo,ma nema ni cao
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 01:58
...ahahahahahha...abe ajde ziti sve ne izmisluj svashta...i si se smejam jas taka uvek nasmejan da ne me primeti deka sum nervozen, i dok ne ja nadrkam zdravo da mi opne shamar, i ondak stanuem ja poglednuem u ochi, a tamu sho da vidish...tragedija-gricnata usna i propast, jasno ko den...i si idam...cao te sakam-bidi srekna ne se nerviraj...arivederchi bella...голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.