IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4344454647 131>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:27
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

super bleki...големо%20гушкањеголемо%20гушкање




а може ли поимаку да биде?
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:59

Oficijalno, vaka forumski Ve kanam site da dojdete na nasiot teatarski festival V. Cernodrinski.....se razbira ponudata za pretstavi e kako i sekoja godina odlicna...vredi da se prisustvuvaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

i kulturno ke se nadogradite, i ( za onie koi se malku skeptici) ke vidite deka pp e navistina ubav, prijaten i topol gradнамигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 18:49
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Oficijalno, vaka forumski Ve kanam site da dojdete na nasiot teatarski festival V. Cernodrinski.....se razbira ponudata za pretstavi e kako i sekoja godina odlicna...vredi da se prisustvuvaголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање


i kulturno ke se nadogradite, i ( za onie koi se malku skeptici) ke vidite deka pp e navistina ubav, prijaten i topol gradнамигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Od koga do koga.
Sum slusnal deka dobar festival e.

Изменето од kultuzin - 05.Јуни.2008 во 14:00
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 21:28
Od 6 do 12 juni. голема%20насмевка
 
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2008 во 13:22
 
 
 
    Добар ден...Прилепчани....
 
    Денес....Спасовден......голема%20насмевка        големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2008 во 15:50
Да блашка денес СПАСОВДЕН.......
хух ама луд празник жими се...... btw сеа сум на гости кај што го слават овај празник


Позз до сите прилепчанчиња
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2008 во 13:09
чудна работа , на празнициве како откачувам 
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
stojanoski Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stojanoski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2008 во 21:09
koga ce bidi pivo festot godinava dali ima nekoj informacija


    
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2008 во 18:50
samo da Ve pozdravu
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2008 во 21:42



     34....фестивал....во ДОЛНЕНИ ...Прилепско....голема%20насмевка
     43...фестивал...во Прилеп....Војдан Чернодрински.....среќа

     Деновиве.....настани ....случувања.....во Прилеп....големо%20гушкање

                                                             
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2008 во 09:52
ma koj gi videl be srce , ispitna sesija e vo tek , zenski ne brkam denovive , vcera prvo pa musko , heheh eden ispit poloziv , a pozdrav i do blue 666
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 14:40
мафтањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
pozzzz do site prilepcancinjaголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 22:22
 
 
    Деновиве бев во Прилеп...кога и да дојдам натаму...
    секогаш ми е од убаво....поубаво.....немав време...
    многу да прошетам....ама слушнав дека кај ...Могилата....
    сега било многу убаво.....наредниот пат..........среќа
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2008 во 23:25

На 03.07 почнува традиционалниот БАСКЕТ ФЕСТ турнир во street bascketball на плоштад пред Stone Garden....
Па се надевам дека ќе биде забавно....и интересно додека трае турнирот


Позз Прилепчанчиња....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4344454647 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.