IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4243444546 131>
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 13:52
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеheki...ne se nerviraj...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеsi znajme nie koj sme i sto sme....aj tamu...големо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:06
samo da vidam sto pravat prilepcani
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:09
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеheki...ne se nerviraj...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеsi znajme nie koj sme i sto sme....aj tamu...големо%20гушкање
 
 Здраво ...девојченце....што има ново во Прилеп...голема%20насмевка    големо%20гушкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:10
 
 
   блуе666...Прилепчани секогаш ...расположени....голема%20насмевка   намигнување
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:10
Ne sum bil , zatoa prasuvam kako e so higijenata vo Prilep, ako plivate kako Skopjani vo gubre , djabe vi muabetite za najubav grad.
Samo cist grad moze da bide ubav.
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:15
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

nikogas ne sum bil vo pp..bas bi sakal da idam
pa neli pred nekoe vreme ke idese?, ili nisto ne ispadna od toa:)
kako i da e eve otvorena pokana poveli:)
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:15
Originally posted by blashka blashka напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеheki...ne se nerviraj...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеsi znajme nie koj sme i sto sme....aj tamu...големо%20гушкање
 
 Здраво ...девојченце....што има ново во Прилеп...голема%20насмевка    големо%20гушкање
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеblaska...novo nisto....odmarame malku od izminatiov vikend..
a kultuzin,  veruvaj deka pp e cist grad!ke ti recam samo dojdi i vidiголемо%20гушкање


Изменето од blackeye - 02.Јуни.2008 во 14:16
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:17
a Makijaveli,znam deka pva prilika koga ke moze ke dojde kaj nas....
vo toa sum sigurnaнамигнувањесреќаголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:17
како сме денес прилепчанчиња???
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:18

super bleki...големо%20гушкањеголемо%20гушкање

Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:19
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

a Makijaveli,znam deka pva prilika koga ke moze ke dojde kaj nas....
vo toa sum sigurnaнамигнувањесреќаголемо%20гушкање

OBAVEZITELNO mila Ali ke mora da me proshetate do Markovite kuli
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:21
Originally posted by Makijaveli Makijaveli напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

a Makijaveli,znam deka pva prilika koga ke moze ke dojde kaj nas....
vo toa sum sigurnaнамигнувањесреќаголемо%20гушкање

OBAVEZITELNO mila Ali ke mora da me proshetate do Markovite kuli
ih......pa toa sekako...i sekako ke mora da probas od nasata skara!!!
ke sakas pak da ni dojdesсреќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:21
Se slaev tri saata ko manjak pred edna godina oti morav da cekam...pa toa fontanata me izbanja koga duvna veter oti sum zevnal da ne ima nekoja paricka da soberam...podsmeslivi pogledi, a ja nemav kade da se onodam...togas bev taze zbunet...


Изменето од zbunet - 02.Јуни.2008 во 14:22
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2008 во 14:24
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеheki...ne se nerviraj...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеsi znajme nie koj sme i sto sme....aj tamu...големо%20гушкање


Здраво ...девојченце....што има ново во Прилеп...голема%20насмевка    големо%20гушкање

големо%20гушкањеголемо%20гушкањеblaska...novo nisto....odmarame malku od izminatiov vikend..

a kultuzin, veruvaj deka pp e cist grad!ke ti recam samo dojdi i vidiголемо%20гушкање



So zadovolstvo ke odam vo Prilep a pred da odam ke ve kontaktiram da preporacate sto e interesno da se vidi.
Blaska zosto ti e izbrisana porakata?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4243444546 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.