IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4041424344 131>
Автор
Порака
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 12:20
golem politicar e hekio...ali vidis dzentlmen....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаza "lovot" ne zboruva naokoluголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
pozdrav do site
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 12:56
 
 
   голема%20насмевкаголема%20насмевка...ќе си каже ...ќе си каже он...само со ...да...или...не....голема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 18:21
Штипјани изеле 5 тони банани на денот на отворањето на супермаркетот “Туш“

Sto mislite za ova Prilepcani?
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 18:33
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Штипјани изеле 5 тони банани на денот на отворањето на супермаркетот “Туш“

Sto mislite za ova Prilepcani?
голема%20насмевкаdefinitivno imame golema konk*rencijaгазење%20од%20смеење
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 11:46

конк*ренција , а бе ај не зезајте , прилеп си е прилеп ебаго . шта се тиче скопското досие за мене , еве бев со една битолчанка и другар ми од битола со женската , знам дека во шума дрво не се носи , но кој носи не проси голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 14:04
Originally posted by hektor hektor напиша:

конк*ренција , а бе ај не зезајте , прилеп си е прилеп ебаго . шта се тиче скопското досие за мене , еве бев со една битолчанка и другар ми од битола со женската , знам дека во шума дрво не се носи , но кој носи не проси голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

голема%20насмевкаголема%20насмевкаso si e sigirno sigurno si e....arno si nosis drvce...mozi vo sumata drvata ke bidat "mokri" pa ke nemoze da "zapalis"....pameten si ti...ako vaka ni se prajs ovde....намигнувањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2008 во 14:15
 
 
 
     Леле ама ...дипломатски одговор дал Хектор...па дури
     и поговорка....напишал.....абе се иде ли во Скопје со Битолчанка
     таа не ти дала да погледнеш на страна ...а не пак нешто друго...
 
                  голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка      големо%20гушкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 09:23
 
 
   Прилепчани мои па каде сте....голема%20насмевка...
   многу ...зафатени....некој заљубени...намигнување...ама ајде ....
   по некој поздрав пуштете....и кажете како е таму....големо%20гушкање
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2008 во 14:20
mnogu e zesko...barame samo nekoja senka da odmorime malkuголема%20насмевка
obvrski blaska obvrski....sekoj po svoja stranaсреќа
pozdravголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2008 во 08:55
ми го пукнаја таквоото деновиве со митинзиве , ми се лоши ми се гнаси ми се повраќа . п.с. колку за информација криминалците што правеја на телевизија спектакл шоу со нивното апсење , сите се пуштени на слобода , премиерот се уплашил и не дојде во прилеп зашто не му се гарантирала безбедноста , па ги пуштил рекетарите  на слобода ,бре бре бре бре........................ срамота  збунетост 
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2008 во 09:00
Ех мило...не е така само во ПП..сеа секаде е така...искрено само за серијата уклучувам ТВ деновиве се дур не се закутат со тој молкот и дур не поминат избориве-вето на телевизорот дома до тогаш!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2008 во 19:16

pozzz do moite prilepcani/ki...големо%20гушкањеголемо%20гушкање

Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2008 во 19:18
мада не сум прилепчанка ке те поздравам заш го обожавам Прилеп големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Сандокан Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Сандокан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2008 во 19:30
многу работи изгледа обожаваш ти... ама штета .. премногу си селска...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4041424344 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.