IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 131>
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2008 во 13:02
 
 
    Ова ми е многу познато...хи,%20хи......мислам дека нема Прилепчанец...
кој нема именден...среќа....една од тие сум и јас...и кај мене
годинава ...локаа...вино...ракија и пиво...голема%20насмевка...и не само тој ден...
туку и другиот...на патерица...намигнување ...и нема поголеми... зезатори...
од нас........среќа     хи,%20хи...
 
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2008 во 14:04
more i pesna ke udrime ako treba blaska ludilo , neizbezno i prilepskiot majtap , na sekoj zbor kapacee голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2008 во 15:31
Originally posted by hektor hektor напиша:

more i pesna ke udrime ako treba blaska ludilo , neizbezno i prilepskiot majtap , na sekoj zbor kapacee голема%20насмевка
abe coek da su duma pred da reci nesto...oti mozi da si go okrkaцрвенеењехи,%20хи...хи,%20хи...хи,%20хи...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 00:00
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

more i pesna ke udrime ako treba blaska ludilo , neizbezno i prilepskiot majtap , na sekoj zbor kapacee голема%20насмевка

abe coek da su duma pred da reci nesto...oti mozi da si go okrkaцрвенеењехи,%20хи...хи,%20хи...хи,%20хи...

чоек и да си дума........пак че го окрка ..... нема спас од прилепски мајтап
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 08:45
добро утро драги прилепчанки и прилепчани , нокта релативно тивко помина во прилеп , да се надеваме дека и денес денот : ќе биди убав исполнет со добро расположение , ентузијазам и среќа
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 10:23
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by hektor hektor напиша:

more i pesna ke udrime ako treba blaska ludilo , neizbezno i prilepskiot majtap , na sekoj zbor kapacee голема%20насмевка

abe coek da su duma pred da reci nesto...oti mozi da si go okrkaцрвенеењехи,%20хи...хи,%20хи...хи,%20хи...

чоек и да си дума........пак че го окрка ..... нема спас од прилепски мајтап
 
    Ооооо....добре дојде Блек...од Прилеп во Прилеп...
    ај за Хекотр разбравме дека беше во странство...ама ти
    ем тука ем те нема...ебаго....голема%20насмевка   плазење
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 10:25
Originally posted by hektor hektor напиша:

добро утро драги прилепчанки и прилепчани , нокта релативно тивко помина во прилеп , да се надеваме дека и денес денот : ќе биди убав исполнет со добро расположение , ентузијазам и среќа
 
хи,%20хи......Ова ми звучи како некое официјално соопштение ...
        на радио....голема%20насмевка........релативно тивко  збунетост...........хи,%20хи...  големо%20гушкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 10:29
 
 
    Изминатата недела во Прилеп се одржуваше
    фешн викенд...Мики Црнокрак се испофали
    од гостопримливоста на Прилепчани....ај да ве чујам
    како помина сето тоа...имаше ли добри модели...........намигнување
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 11:48
Originally posted by blashka blashka напиша:

 
 
    Изминатата недела во Прилеп се одржуваше
    фешн викенд...Мики Црнокрак се испофали
    од гостопримливоста на Прилепчани....ај да ве чујам
    како помина сето тоа...имаше ли добри модели...........намигнување
epten se zanesuvaa!!!!vo eden kafic posle revijata sedea na nekolku spoeni masi, i maski i zenski manekeniизненадувањеизненадувањеi baraa na tv da ima isklucivo fashionизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеne sakame nie prilepcani mnogu mnogu ufircani prepotentni "smizli i dzekcinja".
среќасреќаa inaku modelite koi gi nosea bea super
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 11:55
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by blashka blashka напиша:





    Изминатата недела во Прилеп се одржуваше

    фешн викенд...Мики Црнокрак се испофали

    од гостопримливоста на Прилепчани....ај да ве чујам

    како помина сето тоа...имаше ли добри модели...........намигнување

epten se zanesuvaa!!!!vo eden kafic posle revijata sedea na nekolku spoeni masi, i maski i zenski manekeniизненадувањеизненадувањеi baraa na tv da ima isklucivo fashionизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеne sakame nie prilepcani mnogu mnogu ufircani prepotentni "smizli i dzekcinja".

среќасреќаa inaku modelite koi gi nosea bea super



Pa ako ne sakate ne gi pokanuvajte i nema da idat.

I na vas ne vi se pogoduva.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 12:18
 
[/QUOTE]


Pa ako ne sakate ne gi pokanuvajte i nema da idat.

I na vas ne vi se pogoduva.[/QUOTE]
nie gi kanime site luge...od sekade...nikoj ne znae odnapred kakvi se....
...samo tie ne treba da vnimavaat kako se odnesuvaat, ne deka nie ne gi sakame ....zosto e glupavo da se zamisluvaat nekoi jaki zvezdiплазењеплазење
inaku site se dobredojdeni....ako procita pogore sto rece blaska miki crnokrak go istaknal naseto gostoprimstvo....i ne se fakaj odma za kavga, za moment pomisliv deka si licno zasegnat od komentarot!!!
sekoe dobroголемо%20гушкање
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 12:29
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Pa ako ne sakate ne gi pokanuvajte i nema da idat. I na vas ne vi se pogoduva.[/QUOTE]
nie gi kanime site luge...od sekade...nikoj ne znae odnapred kakvi se....
...samo tie ne treba da vnimavaat kako se odnesuvaat, ne deka nie ne gi sakame ....zosto e glupavo da se zamisluvaat nekoi jaki zvezdiплазењеплазење

inaku site se dobredojdeni....ako procita pogore sto rece blaska miki crnokrak go istaknal naseto gostoprimstvo....i ne se fakaj odma za kavga, za moment pomisliv deka si licno zasegnat od komentarot!!!

sekoe dobroголемо%20гушкање
[/QUOTE]


Ako ne podnesuvate takvi luge togas OK e , ostanete provincija, nemora nikoj da ide vo Prilep.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 13:08
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:



Ako ne podnesuvate takvi luge togas OK e , ostanete provincija, nemora nikoj da ide vo Prilep.
 
ne znaev deka iskopleksirani smizli i t.n fraeri pravat eden grad da bide metropola a drug provincija...
fala za mislenjeto sto go imas za prilep
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 13:16
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Ako ne podnesuvate takvi luge togas OK e , ostanete provincija, nemora nikoj da ide vo Prilep.


ne znaev deka iskopleksirani smizli i t.n fraeri pravat eden grad da bide metropola a drug provincija...

fala za mislenjeto sto go imas za prilep


So ogled na toa sto ve bie los glas ( citaj grad na mafijasi i robijasi , tutunski skelinja vo centarot , skandali na utakmici, nasilstvo i huliganstvo ) , malce Glamur ne bi stetel na imidjot na gradot.

Ova go mislam najdobronamerno , a ti kako sakas svati ja kritikata.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.