IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Одмор во Албанија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одмор во Албанија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 24>
Автор
Порака
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 19:15
Баш летово бев во Албанија, во Валона поточно и многу убаво си поминав. Никаде не се наоѓа толку добра морска храна за толку ефтини пари, морето е прекрасно а градот е во развивање. Во однос на природа, не се споредува со Македонија, секаде само карпи за цело време додека бев таму имаше пожар на ридот над нас ама џабе нема што да гори за да се прошири, да дојдат тие кај нас ќе им зајдат очи од шуми и пејсажи. Инаку зборот ми беше дека хотелите се нови, но сепак немаат рутина на одржување, иако сите до еден беа полни, па едвај најдовме соба. Во гратчето нема нешто посебно за не знам каква забава (колку што видов и прошетав) ама не е лошо место за да се одмориш. Се на се, морето си го прави своето, леле колкави бранови имаше немате поим, лепота...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
AK-47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK-47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 20:31
Abe Valona (Vlora) ne e gratce , gradot e pogolem i od Bitola , Kumanovo i drugi , eehehe
Gradot e mnogu ubav, mene mi se dopagja posebno, atmosferata e ista kako vo Grcija, ili vo sredozemnoto more. So mnogu palmi i sonce.
Gledajte gi ovie fotki i uzivajte. Lepota

http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=68223
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 13:04
dobro da golem e gradot, jas ne go setav koj znae kolku ama od ona sto go vidov bese ok, inaku letovo bese golema susa i palmite izgledaa mnogu loso(zalam) plazite se super, pesocni kako sto sakam jas
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
zlatno srcence5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatno srcence5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 22:43
Ne sum bila,ali mn se zadovolni sto bile vo Albanija
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 00:08
ne bi odela tamu

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 01:17
ne sum bil, nema ni da odam.

Кон врв
Eliot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Април.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eliot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 14:31
Ima dosta atraktivni mesta za turizam. Nezavisno od politikata.
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 17:27

sea skoro bev

do tamu patot e navistina katastrofa.....
se se gradi i e premnogu zagadena periferijata...mk vo sporedba so toa e kade kade poubava
 
potoa samo centarot na tirana e sreden i toa prekrasno,no podaleku od centar e katasrofa.......i vidov dosta lugje koi samo se karaat ili se tepaat na ulica.......duri vidov i edni dvajca starci koi se brkaa i se mavaa so kamenja.....bog da cuva


Изменето од topsexy - 24.Април.2008 во 17:38
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2008 во 11:49
Јас одамна ја меркам Албанија за одмор, ама моиве некако само фаци ми правеа кога ќе им ја спомнев . Сеа откако прочитав нешто повеќе тука уште повеќе сакам да одам таму. Ај ако соберам друштво (читај убедам), Албанија here I (we) come.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2008 во 21:20
Utre odam na 5 dena vo Albanija , prvo odime Drac , pa Kruja , Tirana , Elbasan i nazad Skopje.Pa ke vi kazam kako e i dali ubavo sum si pominala ako sakate normalno.Pa sreken mi pat.
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2008 во 21:36
Ej супер! Ти посакувам среќен и безбеден пат до таму, и луд и незаборавен престој кога ќе стигнеш . Нормално, кога ќе се вратиш ќе не избрифираш што-како-колку... .
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
nena34 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1435
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nena34 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 07:42
Originally posted by doriangray doriangray напиша:

Ej супер! Ти посакувам среќен и безбеден пат до таму, и луд и незаборавен престој кога ќе стигнеш . Нормално, кога ќе се вратиш ќе не избрифираш што-како-колку... .

Obavezno milo.
Кон врв
Zorge Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Мај.2008
Локација: Russian Federation
Статус: Офлајн
Поени: 78
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zorge Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2008 во 22:50
Originally posted by bagio bagio напиша:

какво мислење имате за туризмот во албанија???? јас не сум бил али знам многу шо биле некој се задоволни некој не шо мислите вие


Albanija ima atraktivni turistichki mesta- kapaciteti koi kade,kade se podobri i imat pogolemi standardi nego nash*te.
,,РАБОТАМ СПОРЕД ЛОГОРИТАМСКА ТАБЛИЦА,,
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2008 во 00:00

SARANDA

letovo definitivno odam

bilo preubavo

apce
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.