IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Што мислите за градот Струмица?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што мислите за градот Струмица?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 31>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 16:29
Култузин и Тончи браво...


Тончи...еве ја од искуство (дека сум со една нога од таму) ке ти кажам дека навистина има појке девојки него машки. Може само не си налетал баш на нив. А дека се убави-убави се тоа е факт. Според мене најубавите (и девојки и машки) се во и од Струмица.големо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 16:34
koj od kade e,...najubavo mu e,...se !,...duri i rima ima,...ete pak,...

....dobro de,...ima i ,...crni ovci !голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 16:38
Има многу црни овци..имам примери за тоа до милион и назад...ама само слеп може да рече дека Струмица не е прекрасен град
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:07
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Култузин и Тончи браво...Тончи...еве ја од искуство (дека сум со една нога од таму) ке ти кажам дека навистина има појке девојки него машки. Може само не си налетал баш на нив. А дека се убави-убави се тоа е факт. Според мене најубавите (и девојки и машки) се во и од Струмица.големо%20гушкање



DEVOJKITE SE POSLEDNOTO STO TREBA DA SE SPOMNE ILI PORADI KOE TREBA DA SE ODI VO STRUMICA.

MENE LICNO NE MI SE POSEBNO ZATOA STO SITE SE KAKO EDNA ISTI STIL ISTA MODA I MNOGU MNOGU OPASNO MNOGU KIC, UZAS , A ZA TOA KOLKU SE SMINKAAT DA NE ZBORUVAM.

OSOBENO MI SE GADI KOGA KE IZLEZES NA KAFE VO DVA SAATOT PORUCEK TAKOV PO BERMUDI, I KOGA KE TI VLEZAT GIMNAZIJALKITE NASMINKANI ,STIKLI OD PO 15 cm , NORMALNA DEVOJKA NA SVADBA NEODI TAKVA A NE NA SKOLO ILI NA KAFE.


ZATOA MISLAM DEKA E DURI I NAVREDA ZA STRUMICA KOGA SE POTENCIRAAT DEVOJKITE.


LICNO MNOGU POVEKE MI SE DOPAGAT BITOLCANKITE , DEVOJKI SO STIL NEMA STO; ILI STIPJANKITE SO NIVNIOT TEHNO STIL.

Изменето од kultuzin - 06.Мај.2008 во 17:07
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:09
леле лом ме напрај....тага...ама не се шминкам многуууууууууууууууулутинаплачење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:17
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

леле лом ме напрај....тага...ама не се шминкам многуууууууууууууууулутинаплачење


NE NI OCEKUVAM TIP KAKO TEBE DA SE SMINKA MNOGU.

VSUSNOST UBAVINATA DOAGA ODVNATRE A NE PREKU SMINKATA.

DEDOMI VIKA ZENA SE BIRA NASABAJLE KOGA KE STANE OD SON.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:23
у право бил дедо ти 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:35
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

у право бил дедо ти


DEDO E STARI DASA , EKSPERT ZA ZENI, NORMALNO DEKA E VO PRAVO.

TUKU MUABETOT ZA STRUMICKITE ZENI E SAMO MIT SPORED MENE.

MEGUTOA ZA VKUSOVI NE SE RASPRAVA.

INAKU ZA DA TI SE DOPAGAT STRUMICANKI TREBA VKUSOT DA TI SE DVIZI VO TURBO FOLK PRAVEC, ZNACI TAA UBAVINA NA PRIMER.
A JAS SUM SOSEMA DRUG TIP.

SO OVA NE SAKAM DA KAZAM DEKA VO STRUMICA NEMA UBAVI ZENI , TUKU DEKA NE SPAGAT VO OBLASTA NA MOITE SVAKANJA ZA UBAVINA.

SEKOJA CEST NA ISKLUCOCITE I ONIE KOI SEPAK KOLKU TOLKU ODSKOKNUVAT OD TURBO FOLK STEREOTIPOT.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:42
и  ја не сум по турбо фолк изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
ама сепак ми се убаи голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:45
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

и ја не сум по турбо фолк изненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување ама сепак ми се убаи голема%20насмевка



DA UBAVI SE OD SILIKONI NEMOZAT DA DISAT , A OD SMIKA LICATA IM SE UKOCENI KAKO NA KUKLI.

NE ZAFRKAVAJ.

ZA MENE UBAVINATA E UMETNOST A NE KIC.


ZA MENE UBAVINA E MILA JOVOVIC
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 17:49
топ е мила јовович ама сеа ептен ги напрај струмичаните парајлии па се со пластика и силикони..дај не зезај нема врска...ја тоа го немам видено
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 18:13
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

топ е мила јовович ама сеа ептен ги напрај струмичаните парајлии па се со пластика и силикони..дај не зезај нема врска...ја тоа го немам видено


PA TOA E I PROBLEMOT STO ONAA ZA KOE NEMAAT PARI GO POKRIVAAT SO KIC PODMETKI, NADMETKI, TRI KILA SMINKA I DRUGI RABOTI , ZA KOI TI SIGURNO KAKO ZENSKO SI PODETALNO INFORMIRANA.


INACE KAKO DA SI OBJASNAM DEKA NEKOJ IDE VO EDEN SAAT POPLADNE DA PIE KAFE SO TRI KILA SMINKA NA LICETO .

SMINKATA E DE MO DE OSOBENO PO DEN.
KAZI MI KOI DEVOJKI VO SVETOT OSVEN SRBINKITE I BUGARKITE I MAKEDONKITE NAVLECENI NA BUGARSKA I SRPSKA MODA SE SMINKAAT.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Мај.2008 во 16:18
Чек чек чек....збориш  ко тоа да ги има само во Струмица...немој така друже...кој сака  шминка не се сели во Струмица.  а тоа за македонки бугарки србинки немам поим брат не се замарам....јас само можам да кажам што ми се свиѓа а што не.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2008 во 17:11
Mi se dopaga Strumica,kako grad a i narodot mi se dopaga onaka temperamenten:)Sea odkako ja izgradija Strumica zalici na super grad koj ima so so da se pofali..bravo
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1213141516 31>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.